zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MTW Development Sp. z o.o.

MTW Development Sp. z o.o. - firma deweloperska działająca w Krakowie. Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją powodzenia realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Zobacz naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków
Kontakt

Opis firmy - MTW Development

Jedną z największych zalet Wielickiej 179 jest lokalizacja przy jednej z głównych ulic południowego Krakowa. Same mieszkania charakteryzować będzie dobre doświetlenie, ustawność, oraz ekonomiczne miejskie ogrzewanie. Kolejną zaletą mieszkań są wykończenia i udogodnienia wysokiej jakości, m.in. drzwi antywłamaniowe o zwiększonej izolacji akustycznej, stolarka PCV o potrójnych szybach, wentylacja mechaniczna, światłowód, oświetlenie na balkonach, cicha i nowoczesna winda.

Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w styczniu 2020.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu lub wizyty w biurze sprzedaży mieszącym się na terenie inwestycji.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Wielicka 179, nowe mieszkania, MTW Development Sp. z o.o., ul. Wielicka 179, Bieżanów-Prokocim (Prokocim), Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 446 311 zł