zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Metropolis

Metropois to firma deweloperska działająca na krakowskim rynku mieszkaniowym. Obecnie realizuje projekty wielo- jak i jednorodzinne. Sprawdź ofertę firmy.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków
Kontakt

Opis firmy - Metropolis

Naszą wieloletnią działalność na rynku nieruchomości opieramy na dwóch filarach.

PIERWSZYM FILAREM jest działalność deweloperska w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Zajmujemy się kompleksowo przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych od A-Z. Efektem naszej pracy sa tysiące metrów kwadratowych powierzchni użytkowej mieszkań oddanych do użytkowania oraz duże grono zadowolonych klientów, do których należy np. 1/3 aktualnej reprezentacji Polski w piłce nożnej.

DRUGIM FILAREM naszej działalności jest przygotowywanie atrakcyjnych projektów inwestycyjnych dla inwestorów. W tym przypadku zajmujemy się przygotowywaniem od podstaw inwestycji budowlanych, kompleksową obsługą prawną nieruchomości, przygotowaniem dokumentacji projektowej . Nasi klienci to firmy deweloperskie krajowe jak i zagraniczne oraz inwestorzy pragnący nabyć przygotowany i gotowy do realizacji projekt inwestycyjny. Jesteśmy właścicielem bardzo ciekawych często wrecz unikatowych projektów inwestycyjnych na terenie Śląska oraz Małopolski.

Metropolis - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe