zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Meritum Investments Sp. z o.o. Zgorzelski Sp. k

Meritum Investments Sp. z o.o. Zgorzelski Sp. k - firma deweloperska prowadząca działalność w Trzęsaczu, Dobrej i Międzyzdrojach. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje sukces w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz nasze realizacje!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Szczecin
Kontakt

Opis firmy - Meritum Investments

Marka Meritum Sp. z o.o. to doświadczona firma branży deweloperskiej działająca w obszarze budownictwa deweloperskiego. Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od ponad 20 lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Zajmujemy się sprzedażą apartamentów i domów. Sprzedajemy tylko i wyłącznie swoje własne nieruchomości. Śledzimy obecne trendy pojawiające się w architekturze w budownictwie, w designie i wykorzystujemy je w naszych projektach. Duży nacisk kładziemy na jakość materiałów wykorzystywanych w inwestycjach, istotny jest także wygląd naszych inwestycji, układ pomieszczeń i ich funkcjonalność. Współuczestniczymy przy projektowaniu.

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: