zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Meritum Investments Sp. z o.o. Zgorzelski Sp. k

Szczecin, ul. Cienista 18/u1
pokaż numer telefonu
Oferty:
8 inwestycji

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, działki, lokale użytkowe
  • Międzyzdroje, Szczecin, Dobra
Marka Meritum Sp. z o.o. to doświadczona firma branży deweloperskiej działająca w obszarze budownictwa deweloperskiego. Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od ponad 20 lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Zajmujemy się sprzedażą apartamentów i domów. Sprzedajemy tylko i wyłącznie swoje własne nieruchomości. Śledzimy obecne trendy pojawiające się w architekturze w budownictwie, w designie i wykorzystujemy je w naszych projektach. Duży nacisk kładziemy na jakość materiałów wykorzystywanych w inwestycjach, istotny jest także wygląd naszych inwestycji, układ pomieszczeń i ich funkcjonalność. Współuczestniczymy przy projektowaniu.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 8 ofert

Miasta:
Wszystkie Szczecin Międzyzdroje Dobra
Wybrane filtry:
Baltic Luxury Residence, nowe apartamenty, Meritum Investments Sp. z o.o. Zgorzelski Sp. k, ul. Bohaterów Warszawy 14, Międzyzdroje Oferta szczegóły link
od 1 090 000 zł

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Meritum Investments Sp. z o.o. Zgorzelski Sp. k
71-687 Szczecin, ul. Cienista 18/u1

pokaż numer

Meritum Investments
 Szczecin

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę