zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Margo to firma budowlana zajmująca się działalnością deweloperska w trójmieście. Realizuje nowe mieszkania, apartamenty i domy w Gdańsku, Gdyni i okolicach
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy, lokale użytkowe
  • Gdańsk, Krynica Morska, Elbląg, Pępowo

Nasi pośrednicy nieruchomości

Agnieszka Zielińska - Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Agnieszka Zielińska

pokaż numer
Mariusz Cygan - Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Mariusz Cygan

pokaż numer

Opis firmy - Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Deweloper MARGO działa na rynku województwa pomorskiego od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie w budowie domów wielorodzinnych, lokali usługowych oraz kompleksów rekreacyjno-wypoczynkowych, poparte rzetelną pracą i pasją sprawiło, iż jesteśmy powszechnie znanym, godnym zaufania i cenionym deweloperem.

Poprzedzone profesjonalną analizą, starannie dobrane lokalizacje inwestycji pozwalają cieszyć się naszym Klientom z trafnego wyboru miejsca zamieszkania. Usytuowanie inwestycji w pobliżu centrów handlowo-usługowych, obiektów użyteczności publicznej, głównych ciągów komunikacyjnych - to wyróżniające atuty naszych realizacji.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewniamy zatrudniając wysoko wykwalifikowanych pracowników budowlanych o różnych specjalnościach. Posiadamy własną Pracownię Projektową i Przygotowania oraz Biuro Sprzedaży i Obsługi Klienta. Jako cel postawiliśmy sobie utrzymanie najwyższej jakości naszych usług. Realizujemy to poprzez bieżącą analizę potrzeb oczekiwań Klientów oraz weryfikację pracy naszych pracowników i współpracujących z nami firmami.

Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

91 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 13 323 osoby