zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Maesta Development Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Owoców Leśnych 2-4A
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
5 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Maesta Development to spółka założona przez ekspertów branży budowlanej. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy dostarczamy klientom terminową i staranną realizację inwestycji. Gwarantujemy też najwyższy poziom wykonania prac i użyteczności domów oraz mieszkań.

Domeną naszej spółki są kameralne osiedla, zapewniające ich mieszkańcom spokój i klimat małej społeczności, a jednocześnie dostęp do wszystkich korzyści wynikających z życia w dużym mieście. Dzięki wysokim standardom projektowania i wykonania, nasi klienci mogą cieszyć się przez lata atrakcyjnym, przyjaznym i funkcjonalnym domem, wykonanym z dbałością o najmniejsze detale.

Nasze działania cechuje partnerskie podejście do relacji dlatego dajemy klientom gwarancję ceny w okresie trwania umowy. Zainwestowane środki, zgodnie z ustawą deweloperską są chronione rachunkiem powierniczym.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży Osiedla Owoców Leśnych
Warszawa, ul. Owoców Leśnych 2-4A

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę