zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

LTK1 sp. z o.o.

LTK1 sp. z o.o. deweloperska firma zajmującą się działalnością budowlaną we Wrocławiu, w Lublinie. Nasze doświadczenie deweloperskie gwarantuje sukces w realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Wrocław, Lublin

Opis firmy - LTK1

Inwestycję Łowiecka21 realizuje LTK1 Sp. z o.o., ściśle powiązana z grupą kapitałową WODROL z Lublina.

WODROL przez lata działalności wyspecjalizował się w projektowaniu i realizacji różnorodnych inwestycji „pod klucz” i ma na swoim koncie realizacje osiedli, apartamentowców, marketów, galerii handlowych, biurowców, banków, restauracji i hoteli.

W 2005 roku zrealizowany przez WODROL budynek biurowy Corner House został uznany najlepszą inwestycją budowlaną Euroregionu BUG, a dwa razy z rzędu, w latach 2011 i 2012, za dynamiczny rozwój Spółka otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. W 2012 roku WODROL został wyróżniony w rankingu Diamenty Forbes oraz zajął pierwsze miejsce w rankingu Newsweeka w kategorii „Firma rodzinna”.

Potwierdzeniem najwyższych standardów jest przyznany firmie certyfikat ISO 9001.

Oferty nieruchomości w lubelskim

ul. Puławska 68, Kazimierz Dolny
Spichlerz Bliźniaczy
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
49,11-51,70
Spichlerz Bliźniaczy - W sprzedaży mieszkania. Inwestycję wybudował deweloper Sawa Apartments sp. z o.o.. Aktualnie dostępnych jest 6 lokali wielkości od 49,11 do 51,70 mkw. Oferujemy mieszkania z antresolami o powierzchniach dodatkowych 7,04 - 10,20 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Puławska 68. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Na osiedlu powstało 8 lokali. Budynek liczy 2 piętra. W pobliżu inwestycji Spichlerz Bliźniaczy dostępne są las, przychodnia, rzeka, market.
Aktualizacja: 2018-06-27
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 485 osób