zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Lokum Deweloper S.A.

Wrocław, ul. Krawiecka 1, I piętro, pok.101
pokaż numer telefonu
Oferty:
5 inwestycji

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków, Wrocław, Sobótka

Od 2004 roku prowadzimy działalność w sektorze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego.

Zaznaczamy swoją obecność w dwóch dynamicznie rozwijających się miastach – we Wrocławiu i Krakowie. Zrealizowaliśmy ponad 5,5 tysięcy mieszkań i domów. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi projektami, by spełniać marzenia przyszłych mieszkańców o własnym lokum.

W 2015 r. zadebiutowaliśmy na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, co utwierdza nasz status godnego zaufania, stabilnego dewelopera. Jako inwestor, a zarazem generalny wykonawca, kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac, przez co mamy całkowitą kontrolę nad jakością realizowanych osiedli. Doświadczony zespół inżynierów i menadżerów zarządza całym procesem inwestycyjnym. Dzięki temu tworzymy osiedla zgodnie z przyjętym harmonogramem. W ciągu ostatnich lat zostaliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu znanych i prestiżowych konkursach, np. Solidny Deweloper, Deweloper Roku, Inwestycja Roku, Złote Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu, Osiedle 25-lecia, nagroda w plebiscycie Piękny Wrocław, Perła Krakowa 2017.

Nasze inwestycje położone są w pobliżu węzłów komunikacyjnych, zapleczy handlowo-usługowych i terenów zielonych. Osiedla budujemy z najwyższą starannością i dbałością o komfort przyszłych mieszkańców. Przykładamy wagę do tego, aby mieszkania były ergonomiczne i wygodne. Zwracamy szczególną uwagę na wysoki standard wykonania i funkcjonalność, a także estetykę części wspólnych. Zapewniamy profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego. Dajemy klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem. W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną oraz przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na osiedlach Lokum Deweloper mieszka się komfortowo i bezpiecznie.

Mieszkania w naszych inwestycjach to doskonały wybór miejsca do życia oraz pewna lokata kapitału.

 

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 5 ofert

Miasta:
Wszystkie Sobótka Kraków Wrocław
Wybrane filtry:
Lokum Porto, nowe mieszkania, Lokum Deweloper S.A., ul. Gnieźnieńska, Szczepin, Wrocław Oferta szczegóły link
3D
od 394 000 zł
Lokum Verde, nowe mieszkania, Lokum Deweloper S.A., ul. Odolanowska/Stoczniowa, Psie Pole-Zawidawie (Zakrzów), Wrocław Oferta szczegóły link
3D
od 349 000 zł

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Lokum Deweloper S.A.
Wrocław, ul. Krawiecka 1, I piętro, pok.101

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Kraków
Kraków, ul. Pawia 18A

pokaż numer

Lokum Deweloper S.A.- Lokum Porto
Wrocław, ul. Krawiecka 1, I piętro, pok.101

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę