zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Lokum Deweloper S.A.

Lokum Deweloper S.A. to wrocławska firma deweloperska, która w oferuje na sprzedaż domy, mieszkania oraz lokale usługowo - handlowe we Wrocławiu. Sprawdź!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław, Kraków

Opis firmy - Lokum Deweloper

Lokum Deweloper jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku usług deweloperskich od 2004 roku. Swoje przedsięwzięcia realizuje głównie na terenie Wrocławia - miasta o wyjątkowej atmosferze i urzekającej architekturze. Stosując nowoczesną technologię i wykorzystując doświadczenie architektów sprawia, że budowane przez spółkę mieszkania tworzą komfortową przestań do życia. Na przestrzeni lat spółka wręczyła klucze swoim klientom do ponad 2000 mieszkań i domów.

 

Do zrealizowanych inwestycji Lokum Deweloper należą: „Lokum di Trevi” przy ul. Klimasa, „Lokum Mosiężna” przy ul. Mosiężnej, „Lokum Wojszyce” przy ul. Klasztornej, „Lokum Siechnice” przy ul. Granicznej i „Lokum Sycowska” przy ul. Sycowskiej.

 

Celem Lokum Deweloper od początku funkcjonowania jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa. Działalność dewelopera i wysoki standard oferowanych produktów zostały wielokrotnie docenione nagrodami i wyróżnieniami, a jakość  usług znajduje odzwierciedlenie w zadowoleniu i zaufaniu klientów.

 

 


Lokum Deweloper - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

888 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: