zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Loker Sp. z o.o.

Loker Sp. z o.o. - deweloperska firma działająca na rynku mieszkaniowym w Rumi. Doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją sukcesu w sprawnej realizacji projektów w sposób profesjonalny. Zobacz nasze aktualne inwestycje!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Rumia
Kontakt

Opis firmy - Loker

Rzetelny deweloper – biuro deweloperskie Loker: Rumia, Starogard Gdański

Jesteśmy biurem deweloperskim działającym w branży budownictwa mieszkaniowego. Posiadamy doświadczenie w budowaniu domów wielorodzinnych i pragniemy aby inwestycje przez nas prowadzone spełniały potrzeby i oczekiwania klientów. Dzięki temu możemy oferować Państwu tanie i funkcjonalne mieszkania w Rumi i Starogardzie Gdańskim – bardzo blisko tętniącego życiem i stwarzającego wiele możliwości Trójmiasta.

Jesteśmy przekonani, że tylko poprzez dbałość o każdy szczegół podczas całego procesu inwestycyjnego, od fundamentów, aż po wykańczanie mieszkania, mamy szansę zrealizować ambitny plan rozwoju. Naszą misją jako rzetelnego dewelopera jest realizacja projektów, które dostarczać będą przyjazną przestrzeń do życia. Naszym sukcesem – długotrwałe zadowolenie klientów z zakupionej u nas nieruchomości.

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe