zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kukla Nieruchomosci

Kraków, ul. Dietla 52/7
pokaż numer telefonu
Oferty:
49 na sprzedaż

Nasi agenci

Agnieszka Wyleżoł - Kukla Nieruchomosci

Agnieszka Wyleżoł

pokaż numer

Liczba ofert: 5

Joanna Pietrusa - Kukla Nieruchomosci

Joanna Pietrusa

pokaż numer

Liczba ofert: 8

Marzena Kukla - Kukla Nieruchomosci

Marzena Kukla

pokaż numer

Liczba ofert: 8

Paweł Kukla - Kukla Nieruchomosci

Paweł Kukla

pokaż numer

Liczba ofert: 28

Piotr Ciepielowski - Kukla Nieruchomosci

Piotr Ciepielowski

pokaż numer

Liczba ofert: 4

Zobacz wszystkich (5)

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe
  • Kraków, Kamień, Czernichów, Iwkowa, Brzesko, Wieliczka, Wojakowa, Sułkowice, Tymowa, Żmiąca, Grzechynia, Jawornik, Jankówka, Kornatka, Juszczyn
Firma istnieje od października 2019 roku. Zajmujemy się pośrednictwem na rynku nieruchomości. Doświadczenie w branży zdobywamy od 1999 roku. Obsługujemy zlecenia z terenu Małopolski. RYNEK NIERUCHOMOŚCI BEZ TAJEMNIC W oparciu o preferencje Klienta jesteśmy w stanie pomóc w kwestiach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych. Oferty w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu umieszczamy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Każdy nasz Klient może również liczyć na bezpłatną pomoc w zakresie finansowania nieruchomości. Działamy ze sprawdzonymi pośrednikami kredytowymi, którzy przygotują dla Państwa najciekawsze oferty. Klient, korzystając z usług naszej firmy, ponosi koszt jedynie, gdy zadanie zostanie zrealizowane. Naszym Klientom oferujemy ekskluzywne umowy pośrednictwa, dzięki czemu możemy zapewnić jak najwyższy standard obsługi Państwa zapotrzebowania. Umowy są czasowe, zawierane na okres np. 6 miesięcy. W tym czasie stosujemy wszelkie znane nam i dostępne sposoby, by w pełni fachowo i sprawnie zrealizować Państwa oczekiwania. Służymy również radami w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Podpowiemy, jakich metod i działań użyć, by uzyskać jak najlepszą cenę za wystawianą nieruchomość. WIRTUALNE SPACERY – SPRAWDŹ NIERUCHOMOŚCI Z WŁASNEGO FOTELA Dla Państwa wygody stosujemy także opcję sprawdzenia interesującej Państwa nieruchomości dzięki usłudze wirtualnego spaceru. To ogromne ułatwienie cieszy się dużą popularnością na rynku i wśród naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu już dziś! Na bieżąco odpowiemy na Państwa pytania, przeanalizujemy potrzeby oraz dobierzemy taki plan działania, by zadanie zakończyć z sukcesem jak najszybciej i z jak największą dla Państwa korzyścią. Zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu!
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 53 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:
Biuro 110,00 m², Kraków, Stare Miasto, Józefa Dietla, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
5 600 zł
20 50 100
liczba ofert

Tu nas znajdziesz

Kukla Nieruchomosci
Kraków, ul. Dietla 52/7

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę