zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

KLINKIER-BUD

Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 87
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
1 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Piaseczno
Firma KLINKIER BUD istnieje na rynku od 1990 roku i jest liderem na polskim rynku hurtowego handlu klinkierem i ceramicznymi pokryciami dachowymi. Od roku 2001 firma rozpoczęła działalność developerską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Dzięki dywersyfikacji działalności, oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy firmą stabilną finansowo, co w szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji. W historii firmy żadna z działek zakupionych pod inwestycję mieszkaniową nigdy po zakupie nie była przedmiotem zastawu hipotecznego, a wszystkie inwestycje mieszkaniowe realizowane były dotychczas ze środków własnych firmy. Jako stabilna, polska firma jesteśmy przedsiębiorstwem transparentnym, a nasze wyniki finansowe są regularnie publikowane. Przejrzystość naszych działań oraz wieloletnia, nieskazitelna historia docenione zostały: certyfikatem "PRZEJRZYSTA FIRMA" nadawanym przez Dun & Bradstreet - Polska (Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza), oraz magazyn Forbes. Ponadto nasza firma posiada również certyfikat Krajowego Rejestru Długów: "RZETELNA FIRMA".

Firma KLINKIER BUD posiada własny stały zespół wysokiej klasy specjalistów w zakresie budownictwa odpowiedzialny za realizację inwestycji na każdym jej etapie, a korzystając ze swego dużego doświadczenia na rynku budowlanym do realizacji inwestycji zatrudnia wyłącznie solidnych i sprawdzonych fachowców, a do budowy wykorzystuje wysokiej jakości materiały budowlane. Zakres działalności firmy obejmuje wszystkie etapy realizacji projektu deweloperskiego, począwszy od wyszukania i zakupienia działki, poprzez przygotowanie projektu architektonicznego budynku, staranny wybór podwykonawców, nadzorowanie i kierowanie budowy, aż do przekazania gotowych mieszkań nabywcom. Specjalizujemy się w budowie kameralnych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych, w których kładziemy nacisk na wygodę i komfort, oraz trafność lokalizacji inwestycji. Budujemy w oparciu o sprawdzone technologie, przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów. Realizując każdą inwestycję mamy na uwadze harmonię z otoczeniem oraz połączenie estetyki, funkcjonalności i najnowszych technologii tworząc mieszkania dające gwarancję komfortu, oraz długoterminowej dobrej inwestycji.

Wszystkie inwestycje zrealizowana dotąd przez KLINKIER BUD zlokalizowane są w okolicach Warszawy (Piaseczno, Lesznowola, Nowa Iwiczna, Góra Kalwaria). Nasza firma zrealizował dotychczas 8 inwestycji mieszkaniowych w tym 517 lokali mieszkalnych, 26 segmentów oraz 5 lokali usługowych w sumie 548 lokali. Wszystkie nasze inwestycje traktujemy wyjątkowo, podobnie jak każdego przychodzącego do nas Klienta. Z uwagi na to, że są to inwestycje kameralne – znamy każdego naszego klienta niemal osobiście, rozumiemy doskonale jego potrzeby i zapewniamy opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji. Projektując inwestycje, staramy się rozpoznać bieżące potrzeby Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują sięmieszkania i apartamenty różnych segmentach cenowych.

Nasza działalność nie kończy się na etapie realizacji inwestycji, wspieramy naszych Klientów również w finansowaniu transakcji, zapewniając fachową pomoc w załatwieniu formalności kredytowych, oraz wyszukaniu najkorzystniejszego i optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb naszych Klientów kredytu.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Piaseczno
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

KLINKIER- BUD
Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 87

pokaż numer

KLINKIER-BUD
Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 87

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę