zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kapital Nieruchomości

Wrocław, aleja Jana Matejki 2c/3
pokaż numer telefonu
Oferty:
60 na sprzedaż

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania
  • Kudowa-Zdrój, Mielno

Sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości to cały proces czynności, na którym Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna zna się perfekcyjnie.

Naszą domeną jest kompleksowe podejście do potrzeb naszych Klientów, dlatego naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości usług w obrocie nieruchomościami i związanym z tym doradztwem prawnym i inwestycyjnym zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i Inwestorów oraz Deweloperów.

Zawsze działamy transparentnie – to nasza gwarancja działania. Umowy, czy dokumenty dotyczące transakcji są zawsze przez nas szczegółowo opiniowane i analizowane.

Skupiamy bardzo dużą uwagę na bezpieczeństwie transakcji, sprawnym działaniu oraz na relacjach z naszymi Klientami i Partnerami Biznesowym, dlatego obrót nieruchomościami dla całego zespołu Kapital Nieruchomości można zastąpić jednym słowem – pasja.

Nie jest tajemnicą, iż Kapital Nieruchomości to wielozadaniowy zespół specjalistów stworzony z doświadczonych doradców ds. nieruchomości, prawników, architektów, specjalistów do spraw marketingu czy inżynierów budownictwa. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości, chętnie dzieląc się naszym know-how i wieloletnim doświadczeniem w branży

Niezależnie od tego, czy nasz Klient jest Kupującym nieruchomość, Wynajmującym czy Deweloperem – Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna ma zasoby i doświadczenie, które pozwolą kupić, sprzedać, wynająć, lub zarządzać całym procesem inwestycyjnym w sposób sprawny ale przy tym bezpieczny. Każdorazowo jest to dla Nas wyzwanie, które motywuje Nas do działania!

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna
Wrocław, aleja Jana Matejki 2c/3

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Apartamenty Nadbrzeżna
Wrocław, ul. Jedności Narodowej 41/3e

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Ogrody Pieniawskie
Wrocław, aleja Jana Matejki 2c/3

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Slavita Park
Wrocław, ul. Jedności Narodowej 41/3E

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Słoneczna Polana
Wrocław, aleja Jana Matejki 2c/3

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę