zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

JHM Development S.A.

JHM DEVELOPMENT oferuje mieszkania, apartamenty i domy na sprzedaż w Helu, Zakopanem, Katowicach, Żyrardowie, Brzezinach i innych miastach Polski.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Łódź, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Konin, Żyrardów, Zakopane
Kontakt

Opis firmy - JHM Development

JHM Development jest spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych  oferującą swoje usługi na terenie całej Polski  i zapewniającą najwyższy standard jakości budynków wielorodzinnych, apartamentów oraz domów jednorodzinnych. W swoich inwestycjach łączy luksus i bezpieczeństwo w zgodzie z naturą.

W celu zapewnienia wysokiego standardu usługi nad przebiegiem prac na każdym etapie budowy prowadzony jest ścisły nadzór inwestorski. Analizie poddana jest lokalizacja, projekt architektoniczny oraz materiały potrzebne przy budowie obiektów. Działalność spółki jest zróżnicowana, bowiem deweloper realizuje równocześnie projekty na rynku nieruchomości komercyjnych. W wyniku współpracy  z kompetentnymi, zaufanymi i zaangażowanymi partnerami do użytku zostają oddane solidnie wykończone lokale.

JHM Development jest twórcą m.in.: Osiedla Nad Zalewem w Rawie Mazowieckiej, Osiedla Słonecznego i Osiedla Pod Borem w Skierniewicach, Osiedla Słoneczne Domy w Żyrardowie czy Apartamentów Foka w Helu.

JHM Development - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

9 ofert

Filtruj
Wybrane filtry: