Instytut Postępowania Twórczego Sp. z o.o.

Łódź, ul. Rewolucji 1905r. nr 52
pokaż numer telefonu
Oferty:

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • lokale użytkowe
  • Łódź, Jasło, Sieradz, Koszalin
Jesteśmy jedną z wiodących instytucji edukacyjnych, szkoleniowych, doradczych i zarządzających. Od 1988r. prowadzimy działalność pełną sukcesów. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie obowiązujących metod pracy. W swojej działalności wykorzystujemy unikalną i wypracowaną w toku wieloletniej działalności koncepcję nowoczesnego zarządzania. Przełamujemy stereotypowe myślenie na temat edukacji. Najważniejszy jest dla nas człowiek i jego potencjał, osobiste predyspozycje oraz rozwijanie kreatywnej i aktywnej postawy w różnych sytuacjach życiowych. W każdym działaniu wykorzystujemy podmiotowe podejście do procesu twórczego. Na każdym polu swojej działalności staramy się ulepszać i tworzyć zupełnie nowe wartości.

Instytut Postępowania Twórczego działa w oparciu o unikalną koncepcję umyślnej twórczości oraz podmiotowego rozwoju człowieka. Fundamentem naszej pracy i rozwoju są oryginalne i niestandardowe rozwiązania w biznesie, edukacji, a także pracy zespołowej oraz rozwijanie kompetencji osobistych, kreatywnej postawy w różnych sytuacjach zawodowych. W IPT ważną rolę odgrywa człowiek, którego wiedza i umiejętności stanowią podstawę rozwoju firmy.

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Systematycznie badamy ich potrzeby, preferencje, stopień zadowolenia. Stawiamy na rozwój zdolności twórczych. Inspirujemy rozwój kreatywnego i krytycznego myślenia, zachęcając do rozwiązania jednego problemu w różnoraki sposób. Dążymy do niezależności w myśleniu, perspektywicznego planowania i zarządzania czasem, łączenia i praktycznego stosowania wiedzy z wielu dziedzin, podejmowania ryzyka badawczego i decyzji. Nasze nowatorskie działania inicjują rozwój nowych rynków. Tym samym, mając stale na uwadze potrzeby klientów, dążymy do pozycji lidera poprzez kreowanie nowych produktów i usług. Podstawą naszej działalności jest tworzenie kluczowych kompetencji, a przede wszystkim innowacyjność, wyrażająca się w budowaniu określonych dziedzin badań oraz w gromadzeniu projektów dla uzyskania perfekcyjnych standardów w zarządzaniu.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 8 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Instytut Postępowania Twórczego Sp. z o.o.
Łódź, ul. Rewolucji 1905r. nr 52

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę