Logo

Nowy dom, 144,88 m², oferta nr CC6

1 600 000 zł

11 044 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stara Wieś, ul. Głogowa 28

Dom 144,88 m², oferta nr CC6, Triton Country, Stara Wieś, ul. Głogowa 28
Triton Country - zdjęcie nr 0
Triton Country - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 144.88 m², CC6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

144,88 m²

Liczba poziomów:

2

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (252,00 m²)

Termin oddania:

C, G - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o rabat
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?