zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Invest Komfort Spółka Akcyjna sp. k.

Gdynia, ul. Hryniewickiego 6/3
pokaż numer telefonu
Oferty:
4 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdynia, Gdańsk, Sopot

INVEST KOMFORT Spółka Akcyjna Sp. K. prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku. Spółka działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicjach i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach.

Władze firmy starannie wybierają miejsca dla nowych obiektów, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrdnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską.
Deweloper zdobył markę firmy solidnej i wiradygodnej, zaś zrealizowane obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne.

Invest Komfort wymieniany jest w ogólnopolskich rankingach przedsiębiorstw o największej dynamice rozwoju, osiągających bardzo dobre wyniki finansowe, będących rzetelnymi partnerami w biznesie. Spółka jest członkiem Polskeigo Związku Firm Deweloperskich.

Charakter wznoszonych przez Invest Komfort budynków jest bardzo zróżniocowany, choć łączy je wiele wspólnych cech: ciekawa architektura, zaawansowanie technologiczne, wysoka jakość, standard wykonania oraz wyjątkowa dbałość o detale. Celem firmy jest oddawanie rocznie pod klucz kilkuset mieszkań o najwyższym standardzie, w starannie dobranych lokalizacjach. Temu celowi towarzyszyć ma strategia polegająca na ciągłym podnoszeiu jakości poprzez łączenie dobrych, sprawdzonych rozwiązań z najnowszymi osiągnięciami technicznymi oraz stosowaniu kompletnych systemów bez rezygnowania z kosztownych, lecz podnoszących trwałość detali.

Invest Komfort cały czas rozszerza zakres swojej działalności - zaczął budować również osiedla domów jednorodzinnych, zaś w planach ma także inwestycje komercyjne - budynki usługowe i biurowe, a nawet centra handlowe.

W strategię firma wpisuje ochronę przyszłych mieszkańców przed wielkomiejskim zgiełkiem, z jednoczesnym zapewnieniem łatwego dostępu do ważnych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych, a także miejsc służących rekreacji i rozrywce. Ten ostatni element stae się juz standardem i realizowany jest w ramach większości inwestycji dewelopera.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 4 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk Sopot Gdynia
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży mieszkań w Gdańsku
Gdańsk, ul. Stara Stocznia 8-14

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Mieszkań w Gdańsku - Jelitkowo
Gdańsk, ul. Bursztynowa 1/1

pokaż numer

Biuro sprzedaży w Gdyni
Gdynia, ul. A. Hryniewickiego 6/3

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę