zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Inkom S.A.

Inkom S.A. to wrocławska firma deweloperska, która posiada w swojej ofercie mieszkania oraz domy jednorodzinne na sprzedaż na terenie Wrocławia.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Wrocław, Wilkszyn

Opis firmy - Inkom

Inkom to wrocławska firma, która może poszczycić się 18-letnim doświadczeniem na rynku usług deweloperskich. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym realizując projekty kompleksów budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Spółka wykazuje chęć współpracy z klientem i dopasowania się do jego potrzeb. Jest otwarta na propozycje i pomysły
na zagospodarowanie terenu wokół czy  dopasowanie do indywidualnych potrzeb układu przestrzennego mieszkania. Zapewniona jest możliwość wykończenia wnętrza „pod klucz”.
Inkom służy pomocą przy wyborze sposobu finansowania zakupu mieszkania i  jego aranżacji.

Do inwestycji spółki należą m.in. „Nowy Port” – osiedle zlokalizowane na styku Sępolna i Swojczyc nad brzegiem Odry skupiające ponad 1000 mieszkań oraz „Plus Park” – osiedle 13 willi miejskich znajdujących się w towarzystwie ogrodów i Parku Leśnickiego przy ul. Marszowickiej.

Inkom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich skupiającego ponad stu największych deweloperów w Polsce wyznaczających standardy jakości realizowanych usług i uczciwości na krajowym rynku mieszkaniowym.


Inkom - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

92 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe