zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

IMS Budownictwo

IMS Budownictwo to firma deweloperska działająca na krakowskim rynku mieszkaniowym specjalizująca się w inwestycjach wielorodzinnych. Zapoznaj się z ofertą.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław

Opis firmy - IMS Budownictwo

IMS BUDOWNICTWO MA JUŻ ZA SOBĄ PRZEPROWADZENIE PEŁNEGO PROCESU INWESTYCYJNEGO:
  • osiedla „Mały Przewóz" przy ul. Przewóz 36 w Krakowie. Inwestycję tę zrealizowaliśmy w okresie od lutego 2008 do sierpnia 2009 roku. Oddaliśmy łącznie około 12 000 m ² powierzchni użytkowej mieszkań i lokali usługowych.
  • osiedla „Trzy Kolory” Etap I przy ul. Mała Góra 14 w Krakowie. Inwestycję tę zrealizowaliśmy w okresie od października 2010 do września 2011 roku. W ramach tego etapu wybudowaliśmy 126 mieszkań.
  • osiedla „Trzy Kolory” Etap II przy ul. Mała Góra 14E w Krakowie. Inwestycję tę zrealizowaliśmy w okresie od marca 2012 do stycznia 2013 roku. W ramach tego etapu wybudowaliśmy 55 mieszkań.
  • osiedla „Parkowa Siódemka" przy ul. Myśliwskiej 5 w Krakowie. Inwestycję tę zrealizowaliśmy w okresie od listopada 2011 do stycznia 2013 roku. W ramach tego etapu wybudowaliśmy 188 mieszkań, 135 miejsc postojowych oraz lokale usługowe.
  • osiedla „Pasaż Podgórski" Etap I przy ul. Ślusarskiej 8 w Krakowie. Inwestycję tę zrealizowaliśmy w okresie od kwietnia 2013 do lipca 2014 roku. W ramach tego etapu wybudowaliśmy 157 mieszkań, 223 miejsca postojowe oraz lokale usługowe.
  • osiedla „Pasaż Podgórski” Etap II przy ul. Romanowicza 1 w Krakowie. Inwestycję tę zrealizowaliśmy w okresie od lipca 2014 do listopada 2015 roku.
  • osiedla „Kwartet Bieżanowski” przy ul. Aleksandry 4 w Krakowie. Inwestycję tę zrealizowaliśmy w okresie od stycznia 2015 do kwietnia 2016 roku.

DOŚWIADCZENIE
Prace budowlane na naszych wszystkich inwestycjach wykonuje firma Technobud Nowy Sącz. Dzięki tej współpracy oferowane przez nas lokale mieszkalne są wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. To także gwarancja dotrzymania terminu realizacji inwestycji. Staramy się stworzyć użytkownikom naszych mieszkań jak najlepsze warunki, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na elastyczność i pomoc przy kształtowaniu wyglądu swojego mieszkania. Ważną informacją dla naszych Klientów może być fakt, że realizowane przez nas projekty oddawane są terminowo.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 276 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.