HAMMERMED Nieruchomości

Łódź, ul. Kopcińskiego 69/71
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łódź

HAMMERMED Nieruchomości to firma z łódzkimi korzeniami. Dzięki naszym inwestycyjnym działaniom Łódź zyskuje nowoczesną i prestiżową przestrzeń biurową oraz mieszkalną. Na łódzkim rynku nieruchomości jesteśmy od ponad 20 lat i oddaliśmy blisko 15 000 m² powierzchni biurowej oraz  9 000 m² mieszkalno-usługowej.

Z pasją i zaangażowaniem przyczyniamy się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako deweloper tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki.

Nasze działania łączą najwyższą jakość wykonania i wysoki standard wykończenia z wyjątkowym designem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających najemców, dzięki czemu bezpośrednio przyczyniamy się do rozwoju ich firm.

Warto podkreślić, że wszystkie budynki administrowane przez Firmę są jej własnością, co daje gwarancję szczególnej dbałości o każdą nieruchomość oraz o najemców. W naszej ofercie oprócz wynajmu powierzchni biurowych mamy zarówno działki inwestycyjne na sprzedaż, jak i budynki mieszkalne przeznaczone na wynajem.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Łódź
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży
Łódź, ul. Kopcińskiego 69/71

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę