zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Grupa TOM Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K.

Szczecin, ul. Pomorska 112
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
211 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Pobierowo
Grupa TOM to 6 spółek z centralą w Szczecinie, tworzących jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sektora recyklingu oraz prefabrykacji zbrojeń budowlanych i obrotu stalą w Polsce. Istniejemy od 1990 roku, a dzięki sprzedaży 600 tysięcy ton surowców poddawanych recyklingowi i stali osiągamy ponad 1.000.000.000 zł rocznych obrotów. Nasze proekologiczne działania na rynku recyklingu, stali oraz Organizacji Odzysku sprawiły, że przez lata działalności udało nam się wypracować bliskie i partnerskie relacje z blisko 30.000 klientów.

Grupa TOM Nieruchomości to spółka specjalizująca się w inwestycjach w nieruchomości ulokowane w topowych lokalizacjach wypoczynkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu własnych środków w apartamenty inwestycyjne rozszerzyliśmy o portfolio projektów deweloperskich obejmujących inwestycje hotelowe i apartamentowe w miejscowościach wypoczynkowych z największym potencjałem rozwoju.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Pobierowo
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Grupa TOM Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K.
Szczecin, ul. Pomorska 112

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę