zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Grupa Deweloperska START

Grupa Deweloperska START to firma deweloperska działająca w obszarze budownictwa wielorodzinnego w Krakowie i okolicach. Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków
Kontakt

Opis firmy - Grupa Deweloperska START

Grupa Deweloperska START jest jednym z czołowych krakowskich deweloperów. Funkcjonując na rynku od ponad 30 lat spółka zdobyła cenne doświadczenie z zakresu realizacji inwestycji mieszkaniowych. Sposób prowadzenia działalności ma kompleksowy charakter. Spółka podejmuje się zakupu gruntów, projektowania obiektów, ich realizacji, obsługi prawnej oraz pozyskiwania klientów. Firma posiada własne biura projektowe, sprzedaży mieszkań, a także podejmuje się samodzielnej realizacji inwestycji.
 
Celem Grupy Deweloperskiej START jest zapewnienie swoim klientom jak największego komfortu życia oferując mieszkania o wysokim standardzie wykończenia  w dogodnej lokalizacji. Deweloper zrealizował liczne inwestycje mieszkaniowe, spośród których warto wyróżnić  „Osiedle Twoje M” przy ul. Malwowej 13, wielorodzinny budynek mieszkalny „Start City” przy ul. Republiki Korczakowskiej 17 oraz  inwestycję „Pod Kasztanami” zlokalizowaną w północnej części Śródmieścia przy ul. Reduta. Wszystkie projekty zostały oddane do użytku w zaplanowanym terminie, a działalność i zaangażowanie Grupy Deweloperskiej START zostało docenione certyfikatami jakości oraz przynależnością do Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Grupa Deweloperska START - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe