zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Greenwood I sp. z o.o.

Greenwood I sp. z o.o. to firma deweloperska działająca w Warszawie. Nasze deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie realizacji projektów w profesjonalny sposób. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

Opis firmy - Greenwood I

GREENWOOD I Sp. z o.o. to Polska Spółka która została stworzona do zrealizowania wyjątkowego projektu jakim jest inwestycja „GREENWOOD” etap 1.

Zespół zarządzający firmy tworzą profesjonaliści, ludzie z odpowiednim przygotowaniem zawodowym i wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Od samego początku stawiamy sobie za cel solidne budowanie mieszkań, które są przeznaczone dla najbardziej wymagającego klienta. Otrzymają od nas Państwo profesjonalną pomoc przy zakupie i wyborze lokalu wraz z pełną obsługą w trakcie trwania budowy osiedla, jak i po przekazaniu mieszkania.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo zakupu. Prowadzona przez nas inwestycja jest realizowana z uwzględnieniem wszystkich zasad i wymogów ochrony praw Klienta przewidzianych Ustawą Deweloperską. W okresie realizacji inwestycji, jest ona kontrolowana przez wykwalifikowany Bank, który prowadzi mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Generalnym wykonawcą projektu jest firma Unibep S.A.

Nasza oferta

57 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 596 osób