zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nieruchomości Grabowscy sp. z.o.o

Nieruchomości Grabowscy to deweloper mieszkaniowy z Torunia. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Toruniu. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Toruń

Opis firmy - Nieruchomości Grabowscy

Działania pod firmą Nieruchomości Grabowscy rozpoczęliśmy w 2004 roku proponując powrót do starych, dobrych wartości ukształtowanych przez naszą kulturę. Szacunek dla tradycji, wzajemne zaufanie i solidność w działaniu to wartości, które stały się fundamentem naszej pracy.

Działamy od 1890
Doświadczenie przekazywane od pokoleń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oraz w związku z tym, że firma poszerza obszar swojego działania podejmując się zadań w jego nowych segmentach podjęliśmy decyzję o odświeżeniu wizerunku. Pierwszym krokiem była zmiana logo oraz prezentacji wizualnej inwestycji, a teraz oddajemy do Państwa dyspozycji nasz nowy serwis internetowy, który zawiera wiele przydatnych informacji, a poruszanie się po nim jest proste i intuicyjne.

Szacunek dla tradycji, wzajemne zaufanie i solidność w działaniu to wartości, które szanujemy i przenosimy na oferowane Państwu produkty. Oferta firmy Grabowscy to powrót do rodzinnych korzeni. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby zagwarantować Państwu pewność  i bezpieczeństwo.

Przykładowe realizacje założyciela i właściciela  firmy Jana Grabowskiego:

- Budynek Gimnazjum Księży Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim – zakończenie budowy 1917r.
- Budynek mieszkalny wielorodzinny zaprojektowany i wybudowany przez Jana Grabowskiego w 1932roku w Aleksandrowie Kujawskim ul. Narutowicza 19.
- W dowód uznania dla swej 40-letniej działalności  otrzymał w 1931 roku, z rąk  ówczesnego Ministra Przemysłu i Handlu Odznakę za wybitne zasługi w pracy w rzemiośle.

Jan Grabowski, syn założyciela Jana, piastował kierownicze stanowiska w państwowych firmach budowlanych. Posiadał również firmę  zajmującą się  projektowaniem i prowadzeniem inwestycji. Krzysztof Grabowski,  wnuk założyciela Jana, był w 1987 roku współzałożycielem spółki Budlex w Toruniu, a następnie długoletnim prezesem zarządu firmy i jej współwłaścicielem. W czasie 15 lat kierowania przez Krzysztofa Grabowskiego Budlex wybudował w Toruniu i Bydgoszczy ok. 5 tys. mieszkań. Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu w firmie Nieruchomości Grabowscy,  zarządzając  nią z synem Jakubem i córką Karoliną.

Nasza oferta

1 oferta

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 648 osób