zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Geut Polska sp. z o.o.

Geut Polska Spółka z o.o jest to firma inwestycyjno - budowlana, która posiada mieszkania na sprzedaż w Gliwicach. Sprawdź naszą ofertę.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Gliwice

Opis firmy - Geut Polska

Geut Polska Spółka z o.o.jest  firmą działającą w zakresie inwestycji i budownictwa. W zarządzie spółki pracują doświadczeni specjaliści w dziedzinie nieruchomości.Celem polityki jakości jest „Ciągłe powiększenie kręgu zadowolonych klientów". Osiągamy to dzięki kulturze podkreślającej ważność klienta.

Geut Polska - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Oferty nieruchomości w Gliwicach

ul. Kozielska, Wojska Polskiego, Gliwice
Murapol Osiedle Parkowe
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
23,48-58,17
Murapol Osiedle Parkowe - Nowe mieszkania na Wojska Polskiego w Gliwicach. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Kozielska. Budynek będzie siedmiopiętrowy. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. W ofercie dostępnych jest 66 mieszkań wielkości od 23,48 do 58,17 mkw. W budynku powstanie 96 lokali. W pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Parkowe znajduje się przystanek autobusowy, apteka, park, market. Inwestycję realizuje deweloper Murapol S.A., termin oddania przewidziany jest na IV kwartał 2019.
Aktualizacja: 2018-08-16
Deweloper Murapol S.A.
ul. Pszczyńska 57, Śródmieście, Gliwice
Osiedle Centrum
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
34,56-73,56
Osiedle Centrum - W sprzedaży mieszkania w Śródmieściu. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Pszczyńska 57. Budynek będzie miał 4 piętra. W okolicy inwestycji Osiedle Centrum znajduje się klub fitness, apteka, przychodnia, park. W ofercie dostępne są 54 lokale o metrażach od 34,56 do 73,56 mkw. Na osiedlu powstanie 90 mieszkań. W sprzedaży są lokale z balkonami, ogródkami o powierzchniach dodatkowych 3,19 - 144,00 m². Osiedle buduje deweloper TROJAN sp. z o.o, termin oddania przewidziany jest na I kwartał 2019. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę.
Aktualizacja: 2018-09-18
Deweloper TROJAN sp. z o.o
ul. Górna, Gliwice
Willa Miejska
269 559
2 pok.
55,49
Willa Miejska - Mieszkania na sprzedaż w Gliwicach. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Górna. Oferujemy mieszkania z balkonami o powierzchni dodatkowej 2,86 mkw. Na osiedlu powstały 32 lokale. Budynek ma 3 piętra. Aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie o powierzchni 55,49 m². Osiedle zrealizowała firma TROJAN sp. z o.o. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybudował parking podziemny. W sąsiedztwie inwestycji Willa Miejska znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, apteka, liceum.
Aktualizacja: 2018-08-22
Deweloper TROJAN sp. z o.o
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 485 osób