zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filar Nieruchomości s.c.

FILAR NIERUCHOMOŚCI s.c.to zespół pracowników, którzy tworzą dynamiczny zespół, już od dłuższego czasu działają na rynku nieruchomości, ich indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Bydgoszcz

Opis firmy - Filar Nieruchomości

FILAR NIERUCHOMOŚCI s.c.to zespół pracowników, którzy tworzą dynamiczny zespół, już od dłuższego czasu działają na rynku nieruchomości, ich indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na skuteczne i szybkie zrealizowanie zlecenia na najwyższym poziomie. Poza tym dbamy o kompetencje naszych pracowników oraz wysoką jakość usług zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej i Standardami Zawodowymi wyznaczonymi dla zawodów obsługujących rynek nieruchomości. W ramach kompleksowej obsługi klienta współpracujemy z bankami udzielającymi kredyty hipoteczne, kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi, a także innymi biurami obrotu nieruchomościami z terenu całej Polski. 

Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i  licencję zawodową pośrednika Marzenny Jabłońskiej - Łobodzińskiej nr 6051. Obsługujemy kompleksowo poprzez pomoc w wyborze oferty, kredytu, aż do momentu przekazania nieruchomości. Motto naszej firmy to kompleksowa obsługa i bezpieczna transakcja.

Nasza oferta:

FILAR NIERUCHOMOŚCI s.c.to nowoczesne biuro zajmujące się transakcjami sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu mieszkań, domów, działek, hal, lokali użytkowych. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż jesteśmy po to aby zaoszczędzić Państwa czas, pieniądze i ukoić nerwy w tak stresogennych życiowych sytuacjach jakimi jest zakup lub sprzedaż nieruchomości. 

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości osobom, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę oraz dla prowadzących działalność gospodarczą.

Zapraszamy do naszego biura
ul. Fordońska 21 - II p.
85-950 Bydgoszcz

Przed biurem mamy dla Państwa miejsca parkingowe.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, ale jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonami komórkowymi praktycznie przez całą dobę.

Oferty nieruchomości w kujawsko-pomorskim

ul. Leśna 4, Leśne, Bydgoszcz
Leśna 4
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
45,45-73,25
Leśna 4 - Mieszkania na sprzedaż. W ofercie dostępnych jest 8 lokali o powierzchniach od 45,45 do 73,25 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Osiedle realizuje deweloper Red Co., termin realizacji planowany jest na II kwartał 2020. W budynku powstanie 30 mieszkań, w tym spełniające warunki programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Leśna 4. W sąsiedztwie inwestycji Leśna 4 znajduje się liceum, apteka, bankomat, jezioro. Budynek będzie miał 3 piętra.
Aktualizacja: 2019-06-06
Deweloper Red Co.
ul. Powstańców Warszawy 4, Zawisza, Bydgoszcz
Osiedle Impresja
zapytaj o cenę ›
4 pok.
69,99-80,21
Osiedle Impresja - Mieszkania na sprzedaż. Projekt zrealizował deweloper Red Co.. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Aktualnie dostępnych jest 10 lokali o powierzchniach od 69,99 do 80,21 mkw. Na osiedlu powstało 225 mieszkań, w tym spełniające warunki programu Mieszkanie dla Młodych. W sąsiedztwie inwestycji Osiedle Impresja znajduje się apteka, bankomat, przychodnia, market. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Powstańców Warszawy 4.
Aktualizacja: 2019-07-03
Deweloper Red Co.
ul. Wrocławska 5, Wilczak, Bydgoszcz
Przy IV Śluzie
zapytaj o cenę ›
1-7 pok.
34,80-162,92
Przy IV Śluzie - W sprzedaży mieszkania na Wilczaku w Bydgoszczy. W ofercie dostępne są 52 mieszkania o powierzchniach 34,80 - 162,92 m². W sąsiedztwie inwestycji Przy IV Śluzie znajduje się rzeka, szkoła wyższa, bankomat, szkoła podstawowa. Osiedle realizuje firma Red Co., termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2020. W budynku powstanie 107 lokali. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Wrocławska 5.
Aktualizacja: 2019-06-06
Deweloper Red Co.
ul. Filtrowa, Czyżkówko, Bydgoszcz
Tęczowe Osiedle F-7
zapytaj o cenę ›
2-5 pok.
48,89-89,04
Tęczowe Osiedle F-7 - Mieszkania na sprzedaż. W pobliżu inwestycji Tęczowe Osiedle F-7 znajduje się basen, bankomat, las, dworzec kolejowy. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Inwestycja położona jest przy ul. Filtrowa. Budynek będzie liczył 4 piętra. Inwestycję realizuje deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM, termin oddania planowany jest na IV kwartał 2020. W budynku powstanie 55 lokali. Aktualnie dostępnych jest 20 lokali o metrażach od 48,89 do 89,04 mkw.
Aktualizacja: 2019-06-10
ul. Łobżenicka, Czyżkówko, Bydgoszcz
Apartamenty nad Brdą
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
33,94-79,51
Apartamenty nad Brdą - W sprzedaży mieszkania na Czyżkówku. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Łobżenicka. W pobliżu inwestycji Apartamenty nad Brdą znajduje się klub fitness, apteka, gimnazjum, szkoła podstawowa. Budynek będzie miał 2 piętra. Inwestycję realizuje firma Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM, termin oddania przewidziany jest na I kwartał 2020. Na osiedlu powstanie 19 lokali. Aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań wielkości od 33,94 do 79,51 m².
Aktualizacja: 2019-07-08
ul. Strobanda, Wrzosy (JAR), Toruń
Murapol Nowy Toruń
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
25,67-60,04
Murapol Nowy Toruń - Nowe mieszkania. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Strobanda. Inwestycję buduje firma Murapol S.A., termin oddania planowany jest na IV kwartał 2019. W ofercie dostępnych jest 121 lokali wielkości 25,67 - 60,04 mkw. W budynku powstaną 492 lokale.
Aktualizacja: 2019-07-15
Deweloper Murapol S.A.
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 16 480 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.