zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

FARGO SYSTEMBAU sp. z o.o.

FARGO SYSTEMBAU sp. z o.o. deweloperska firma działająca na rynku mieszkaniowym w Katowicach. Nasze deweloperskie doświadczenie jest gwarancją sukcesu w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Katowice
Kontakt

Opis firmy - FARGO SYSTEMBAU

Nie zrezygnowaliśmy z tradycyjnych materiałów budowlanych. Pustaki ceramiczne i silikatowe, pustaki z betonu komórkowego są sprawdzonymi i popularnymi materiałami budowlanymi, o których jakości i zaletach nie musimy nikogo przekonywać. Wykorzystywane są one we wszystkich sektorach budownictwa- od jednorodzinnego przez wielorodzinne do budownictwa przemysłowego.

Nowością, którą proponujemy, jest przeniesienie procesu murowania ścian z placów budów do hali produkcyjnej. W hali, przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i wsparciu oprogramowania komputerowego murujemy z dużą dokładnością i precyzją wszelkiego typu ściany. Wykorzystując specjalistyczny transport i dźwig na budowie, w zaledwie kilka godzin murujemy cała kondygnację domu jednorodzinnego.

Technologia ta jest znana i z powodzeniem stosowana w krajach Europy Zachodniej. Wykorzystując tamte doświadczenia i odpowiadając na zapotrzebowania naszego rynku, proponujemy Państwu współpracę w zakresie wznoszenia ścian na Państwa placach budów.

Zalety - każda wyprodukowana przez nas ściana to synonim jakości i precyzji.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Park Przy Stawach, nowe mieszkania, FARGO SYSTEMBAU sp. z o.o., ul. Szeptyckiego / Pułaskiego, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec (Dolina Trzech Stawów), Katowice Oferta szczegóły link
nowość
od 280 224 zł