zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Espais Polska sp. z o.o.

Espais Polska to deweloper mieszkaniowy z Warszawy. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Zobacz nasze realizacje!

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa

Opis firmy - Espais Polska

CityZen jest realizowane przez Espais - hiszpańską firmę deweloperską, która jako jedna z pierwszych uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością według normy ISO 9001:2000 wystawiony przez Hiszpańskie Stowarzyszenie ds. Standardów i Norm (AENOR).

Espais rozpoczęła działalność w branży budowlanej w 1922 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na początku lat 80 stworzona została spółka Espais Promocions Immobilia`ries stanowiąca platformę łączącą wszystkie spółki wchodzące w skład Grupy Espais. Dzięki ich współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi grupa przekształciła się w imponujące przedsiębiorstwo z siedzibą w Barcelonie. Obecnie Espais uczestniczy w większości dużych projektów urbanistycznych w tym mieście. Jednym z ostatnich jest „Diagonal Mar", prestiżowe osiedle mieszkaniowe z ponad tysiącem mieszkań. Espais pracowała również przy budowie dwóch czterogwiazdkowych hoteli znajdujących się na jego terenie.

Espais prowadzi szeroką działalność w całej Katalonii, w prowincjach Barcelona, Tarragona i Lleida. Posiada także aktywnie działające oddziały w Madrycie, Andaluzji i Walencji. Powierzchnia użytkowa budowana aktualnie przez Grupę Espais w Hiszpanii wynosi ponad 1 500 000 mkw.

Spośród wielu dużych, ciekawych projektów obecnie realizowanych przez Espais warto wskazać sieć luksusowych hoteli "ALMAHOTELS". Będą to obiekty typu „Hotele Boutique", zlokalizowane w głównych miastach Hiszpanii i stolicach europejskich.

Mając stabilną pozycję i doskonałą markę na rynku hiszpańskim, kilka lat temu Espais rozpoczęła ekspansję międzynarodową. W chwili obecnej Grupa Espais posiada oddziały i prowadzi działalność budowlaną na terenie Francji (Paryż), Stanów Zjednoczonych (Nowy Jork) i w Polsce.

Mottem Espais, które przyświeca działalności międzynarodowej, jest „tworzenie podstaw do trwałego przełamania różnic geograficznych". Espais promuje usługi i produkty wysokiej jakości, pozwalające na osiągnięcie stabilnej pozycji na nowych rynkach. Stawia przy tym na współpracę z lokalnymi firmami zapewniającą korzystną wymianę doświadczeń i doskonałe wyniki.

Strona www Espais: http://www.espais.es

Espais Polska - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 11534 osoby