ELWOZ

Gdańsk, ul. Jagiełły 3/A/9
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
9 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
 
Inwestorem oraz Generalnym Wykonawcą Osiedla Kazimierz w Gdańsku jest firma budowlana ELWOZ. Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 40 lat realizując z roku na rok bardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie i logistycznie inwestycje budowlane.

Jakość naszej pracy każdego dnia doceniają dziesiątki tysięcy osób: pracujących, uczących się, wypoczywających i mieszkających w inwestycjach przez nas realizowanych.

Od dnia założenia firmy przez Kazimierza Woźniaka do chwili obecnej nadrzędną dewizą, która przyświeca ponad 500 pracownikom firmy jest wykonywanie prac solidnie, na jednakowo wysokim jakościowo poziomie, ze sprawdzonych materiałów i podzespołów. Motto firmy, które może potwierdzić wielu naszych Klientów brzmi „Zadowolenie Klienta jest najważniejsze”.

Realizując nasze projekty budowlane korzystamy z własnego nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu. Posiadamy własną bazę serwisową, certyfikowany dział produkcji oraz stale powiększającą się bazę transportową. Pozwala nam to na zapewnienie najwyższej jakości usług potwierdzanych od 2001 roku certyfikatem ISO 9001: 2000.

Spółka Elwoz jako deweloper wybudowała nie tylko pierwsze etapy Osiedla Kazimierz w Gdańsku ale również inwestycję mieszkaniową w Lęborku pod nazwą Kamienica Warszawska.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk
Wybrane filtry:
Osiedle Kazimierz, nowe mieszkania, ELWOZ, ul. Władysława Jagiełły, Maćkowy, Gdańsk Oferta szczegóły link
od 11 000 zł/m²

Tu nas znajdziesz

ELWOZ
Gdańsk, ul. Jagiełły 3/A/9

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę