zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ekolan S.A.

Ekolan S.A to trójmiejski deweloper, który w swojej ofercie posiada mieszkania na sprzedaż oraz biura na wynajem w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis firmy - Ekolan

EKOLAN funkcjonuje na rynku usług deweloperskich od 1997 roku. Przez ten czas spółka realizowała inwestycje oferując swe usługi klientom indywidualnym i biznesowym. W chwili obecnej w portfolio spółki znajduje się ponad 30 zrealizowanych inwestycji, 5 000 oddanych do użytku mieszkań oraz 15 000 m2 powierzchni usługowych.

Lata pracy i rozwoju pozwoliły spółce stać się jednym z wiodących deweloperów na terenie Trójmiasta. W tym czasie firma również wyspecjalizowała się w budownictwie mieszkaniowym 
i usługowym tworząc liczne osiedla mieszkaniowe, ekskluzywne apartamenty, powierzchnie biurowe
i komercyjne. W ten sposób przyczyniła się do kształtowania trójmiejskiego krajobrazu i zmiany charakteru poszczególnych dzielnic.

Inwestycjami zrealizowanymi przez EKOLAN są między innymi „ApartamentyNa Polanie”, pięć kameralnych domów „Copernicus”, domy szeregowe i budynki wielorodzinne „Gardenia”, miejskie domy nad jeziorem „Przystań” oraz „Talosi”” – osiedle w skandynawskim stylu.

W ramach swoich usług firma oferuje rozwiązanie „Build to Suit” czyli tzw. szycie obiektów ma miarę polegające na projekcie i realizacji obiektów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb 
i wymagań klientów.

Ekolan - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11158 osób