zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

EBEJOT

Ebejot to firma deweloperska realizująca wielorodzinne osiedla mieszkaniowe na warszawskim Ursusie.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - EBEJOT

Firma Ebejot powstała w 1991 roku. W pierwszej fazie naszej działalności prowadziliśmy zastępstwo inwestorskie dla kilku Spółdzielni Mieszkaniowych, przygotowując realizacje domów jednorodzinnych w sąsiedztwie Jeziorka Imielińskiego. Następnie w latach 1991-1995 zrealizowaliśmy pierwsze na warszawskim Mokotowie osiedle komercyjne.

Zdobyte doświadczenie oraz wysokie standardy pracy pozwoliły nam na rozpoczęcie własnych przedsięwzięć deweloperskich na Skoroszach w Ursusie. Od 1997 r. wybudowaliśmy 12 osiedli; 43 budynki, 5,5 tys. mieszkań, 27 ha zabudowy, w których miejsce dla siebie znalazło ponad 10 tysięcy mieszkańców. Wszystkie budynki oddawane były w terminie. W ponad 90% mieszkań nie stwierdzono żadnych usterek.

Firma jest generalnym wykonawcą wszystkich realizowanych obiektów.

Firma prowadzi rachunki powiernicze dla swoich inwestycji oraz stosuje wszystkie wymogi ustawy z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw Nabywcy.

Naszym Klientom dajemy bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, oraz pewność i spokój - w zamian otrzymujemy zaufanie, które procentuje lojalnością. Nasi Klienci polecają nas rodzinom i znajomym, ponieważ doceniają wysoką jakość naszych inwestycji, oraz terminowość oddawania lokali. Jest to źródłem naszej dumy i radości.

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: