Duda Development

Poznań, ul. Palacza 144
pokaż numer telefonu
Oferty:
8 inwestycji

Nasi agenci

Marta Kasprzak - Duda Development

Marta Kasprzak

pokaż numer

Liczba ofert: 7

Zobacz wszystkich (1)

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • działki, mieszkania
  • Rusiec, Łódź
Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów komercyjnych i mieszkaniowych, wynajmem powierzchni biurowych oraz handlowych, a także nabywaniem i zbywaniem gruntów pod działalność inwestycyjną. Posiadamy także nieruchomości na wynajem przeznaczone dla celów handlu detalicznego.

Wyróżnia nas jakość, bo kierujemy się potrzebami. Twoimi, Twojej rodziny, Twojejfirmy, potrzebami rynku, miasta, w którym działamy.

Kierunek wyznaczają nam także obecne trendy w architekturze, w budownictwie, designie, to dlatego tak duży nacisk kładziemy na jakość materiałów, na wygląd naszych inwestycji, na układy pomieszczeń i ich funkcjonalność. Stawiamy także na dogodne lokalizacje, dobrą komunikację, łatwość dotarcia do miejsc najpotrzebniejszych.

Pomagamy znaleźć właściwe miejsce na ziemi, miejsce, do którego wraca się z przyjemnością, miejsce bezpieczne, wygodne, przystosowane do realizacji pasji, niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, dom, czy siedziba Twojej firmy.

Przez 20 lat naszej działalności w branży nieruchomości, nauczyliśmy się spełniać Twoje potrzeby i stawać na wysokości tych nawet najtrudniejszych do sprostania oczekiwań.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 8 ofert

Miasta:
Wszystkie Łódź Rusiec
Wybrane filtry:
Diasfera III, nowe mieszkania, Duda Development, al. Piłsudskiego 37, Śródmieście, Łódź Oferta szczegóły link
nowość
od 11 600 zł/m²

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Diasfera III
Łódź, ul. Targowa 53 C (parter)

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę