DS Development sp. z o.o. sp. k.

Kosakowo, ul. Kalinowa 6/1
pokaż numer telefonu
Oferty:
3 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Mechelinki, Kosakowo
DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. jest polską spółką deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r. Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią. Od początku działalności oddaliśmy do użytku dwie inwestycje: Twin Park oraz Fourplex. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji inwestycji Harmony w Dębogórzu, Twin Park II w Kosakowie oraz Anchoria w Mechelinkach.

Naszym nadrzędnym celem, obok satysfakcji Klientów, jest utrzymanie pozycji wiodącego dewelopera w regionie Gminy Kosakowo. Zaufało nam już ponad 500 osób, którym przekazaliśmy klucze do 260 mieszkań i domów. Starannie wybieramy lokalizacje nowych inwestycji, budując osiedla w otoczeniu natury, morza, a jednocześnie oddalone o kwadrans od centrum Gdyni.

Kluczem do sukcesu Firmy jest zaufanie oraz zadowolenie Klientów. Z tego powodu zapewniamy wybór sprawdzonych wykonawców, możliwość wykończenia nieruchomości pod klucz, pomoc w formalnościach związanych z finansowaniem inwestycji oraz rzetelną obsługę naszych mieszkańców.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie Mechelinki Kosakowo
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

DS Development Sp. z o.o. Sp. K.
Kosakowo, ul. Kalinowa 6/1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę