zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domax Development Jodłowa sp.zo.o.

Domax Development Jodłowa sp.zo.o. to deweloperska firma realizująca inwestycje mieszkaniowe w Oławie. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje sukces w sprawnej realizacji inwestycji w sposób profesjonalny. Zobacz nasze aktualne inwestycje!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Oława
Kontakt

Opis firmy - Domax Development Jodłowa

DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA  Sp. z o. o. to  spółka celowa powstała na potrzeby realizacji inwestycji deweloperskiej pod nazwą „ JODŁOWA’’  Doświadczenie jakie posiadamy na rynku krajowym oraz zagranicznym pomaga nam dopasować się do potrzeb rynku oraz w pełni zaspokajać potrzeby Klientów.

W swoim dorobku mamy wybudowane i oddane do użytkowania domy jednorodzinne wolnostojące wg indywidualnych projektów, domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, budynki wielorodzinne oraz budynek biurowo-usługowy w Oławie, a także budynki wielorodzinne we Wrocławiu.  

Wykonane przez nas obiekty charakteryzują się funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jakość, funkcjonalność i baza parkingowa, w połączeniu ze starannie dobraną lokalizacją i przemyślanym rozplanowaniem przestrzennym, składają się na wysoką wartość inwestycyjną realizowanych przez nas projektów.  Główną misją Spółki DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: