Domax Development Jodłowa Sp. z o.o.

Oława, ul. Wiosenna 2/16
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Oława

DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA  Sp. z o. o. to  spółka celowa powstała na potrzeby realizacji inwestycji deweloperskiej pod nazwą „ JODŁOWA’’  Doświadczenie jakie posiadamy na rynku krajowym oraz zagranicznym pomaga nam dopasować się do potrzeb rynku oraz w pełni zaspokajać potrzeby Klientów.

W swoim dorobku mamy wybudowane i oddane do użytkowania domy jednorodzinne wolnostojące wg indywidualnych projektów, domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, budynki wielorodzinne oraz budynek biurowo-usługowy w Oławie, a także budynki wielorodzinne we Wrocławiu.  

Wykonane przez nas obiekty charakteryzują się funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jakość, funkcjonalność i baza parkingowa, w połączeniu ze starannie dobraną lokalizacją i przemyślanym rozplanowaniem przestrzennym, składają się na wysoką wartość inwestycyjną realizowanych przez nas projektów.  Główną misją Spółki DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Oława
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Domax Development Jodłowa Sp. z o.o.
Oława, ul. Wiosenna 2/16

pokaż numer

Biuro Sprzedaży inwestycji Osiedle Jodłowa etap II
Oława, ul. Wiosenna 2/16

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę