zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domax Oława sp. z o.o. sp.k.

Domax Oława sp. z o.o. sp.k. - deweloperska firma działająca na rynku mieszkaniowym we Wrocławiu. Doświadczenie deweloperskie gwarantuje sukces w realizacji inwestycji w sposób profesjonalny. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław

Opis firmy - Domax Oława

DOMAX DEVELOPMENT Sp. z o. o. Sp. komandytowa to firma deweloperska powstała w celu kontynuacji działalności Spółek, w których jej współwłaściciel jest udziałowcem.  Doświadczenie na rynku krajowym oraz zagranicznym pomaga nam dopasować się do potrzeb rynku oraz w pełni zaspokajać potrzeby Klientów.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 r. pod nazwą EuroPacific Sp. z o. o. oferując budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne. W wyniku rozwoju i ekspansji na rynku, w 2015 r. powstała spółka celowa Domax Development, a oferta została poszerzona o mieszkania we Wrocławiu, dając tym samym szersze możliwości wyboru naszym zadowolonym klientom.

W swoim dorobku mamy wybudowane i oddane do użytkowania domy jednorodzinne wolnostojące wg indywidualnych projektów, domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, budynki wielorodzinne oraz budynek biurowo-usługowy w Oławie, a także budynki wielorodzinne we Wrocławiu.  

Wykonane przez nas obiekty charakteryzują się funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jakość, funkcjonalność i baza parkingowa, w połączeniu ze starannie dobraną lokalizacją i przemyślanym rozplanowaniem przestrzennym, składają się na wysoką wartość inwestycyjną realizowanych przez nas projektów.  Główną misją Spółki DOMAX DEVELOPMENT jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Wcześniej, jeszcze jako EuroPacific Sp. z o. o., firma wybudowała i oddała do użytkowania:

1. W 2006 roku 3 domy jednorodzinne wolnostojące wg indywidualnego projektu
2. W 2007 roku 7 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
3. W 2007 roku 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
4. W 2008 roku 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
5. W 2008 roku 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
6. W 2008 roku 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
7. W 2009 roku 2 budynki mieszkalne wielorodzinne
8. W 2010 roku 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
9. W 2011 roku 2 budynki mieszkalne wielorodzinne.

Domax Oława - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

30 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 596 osób