Dom-Bud M.Szaflarski

Kraków, ul. Salwatorska 14
pokaż numer telefonu
Oferty:
4 inwestycje

O nas

  Zakres działalności:

 • deweloper
 • mieszkania
 • Kraków
Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna założona w 1991 roku to wiodące na Krakowskim rynku przedsiębiorstwo budowlane oraz firma deweloperska, której działalność skupia się na realizowaniu zabudowy wielorodzinnej na terenie Krakowa oraz jednorodzinnej w jego najbliższej okolicy. Zakres działalności Spółki obejmuje również zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz kompleksową realizację robót budowlanych na zlecenie prywatnych inwestorów oraz spółdzielni mieszkaniowych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i zarządzająca oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na prowadzenie specjalistycznych prac remontowo-budowlanych również w obiektach zabytkowych.

Spółka zorganizowana jest wg. wypracowanych i sprawdzonych, przez 30 lat jej istnienia, standardów, które sprawiają, że szeroko pojmowany proces inwestycyjny oraz jego finalny produkt w postaci mieszkań stoi na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem jest zadowolenie blisko 15 tysiąca mieszkańców w blisko 5200 mieszkaniach i domach oddanych dotąd do użytkowania.

Możemy pochwalić się realizacją obiektów budowlanych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 320 000 mkw. czym wyraźnie wpłynęliśmy na obecny krajobraz Królewskiego Miasta Krakowa i jego okolic.

Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (www.sbdim.pl), którego misją jest dbanie o najwyższy standard realizowanych przez nas inwestycji zarówno od strony technicznej jak i formalno-prawnej.

Pozytywnie wyróżniające Spółkę, na tle innych przedsiębiorstw budowlanych, cechy firmy Dom-Bud to między innymi:
 1. Terminowe realizowanie inwestycji,
 2. Stała, doświadczona i oddana załoga, począwszy od szeregowych pracowników budowlanych, poprzez fachowych brygadzistów, inżynierów budowlanych na inspektorach nadzoru i kadrze zarządzającej kończąc.
 3. Współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi
 4. Własny dział sprzedaży i obsługi klienta

Spółka prowadzi obecnie inwestycje wielorodzinne głównie w Północnych dzielnicach Krakowa, są to min. zespoły mieszkaniowe przy ul. Reduta, ul. Lublańskiej/Jana Kaczary, al. 29 Listopada/Ks. Meiera oraz w centrum przy ul Głowackiego jak i Ułanów. W przygotowaniu są kolejne inwestycje w Nowej Hucie, Prądniku Białym i  Czerwonym, Bronowicach, na os. Olsza oraz w  ścisłym centrum Krakowa.

Potwierdzeniem trafnie obranych i rzetelnie realizowanych celów są liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane w wyniku ogólnopolskich jak i lokalnych konkursach, z których na szczególną uwagę zasługują:
 • Tytuł „Budowa Roku” za realizację zespołu budynków mieszkalnych przy ul. J. Kaczary 5, 5a, 5b w Krakowie – rok 2016
 • Tytuł „Budowa Roku” za realizację zespołu budynków mieszkalnych przy ul. Fr. Bohomolca 1,3,5,11 w Krakowie – rok 2014
 • Tytuł „Budowa Roku” za realizację budynku mieszkalnego „Dom Hetmański” przy ul. Chodkiewicza 8 w Krakowie – rok 2009
 • Nagroda II stopnia w konkursie „Budowa Roku” dla budynku mieszkalnego przy ul. Jana Kaczary 9 w Krakowie – rok 2011
 • Tytuł „Mister Krakowa” dla zespołu budynków mieszkalnych przy ul. Radzikowskiego 65 w Krakowie – rok 2002
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 4 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna
Kraków, ul. Salwatorska 14

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę