Budrem

Kraków, ul. Kobierzyńska 43
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków
Od ponad 30 lat firma Budrem zmienia dla Was Kraków prowadząc działalność na rynku usług deweloperskich. Pierwszą budową na krakowskim rynku było osiedle Mistrzejowice Wschód. Powstało w 1988 roku, wniesione dość prostymi metodami z wykorzystaniem dostępnych wówczas materiałów. Dzisiaj rynek materiałów budowlanych i wykończeniowych jest niezwykle bogaty, więc firma buduje mieszkania z wykorzystaniem najnowszych technologii na wysokim poziomie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagający klientów. Ogromne doświadczenie w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego sprawia, że realizowane przez spółkę projekty odznaczają się wysokim standardem wykończenia. Ze względu na lokalizację inwestycji na terenach z bardzo dobrą komunikacją, mieszkania stworzone są przede wszystkim dla młodych małżeństw, a także dla każdego kto ceni sobie spokój w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Dziś Budrem odsłania nowe oblicze Krakowa, jako miasta pełnego zieleni i przestrzeni a zarazem miasta nowoczesnego. Przestrzeń, innowacyjność, staranność o szczegóły wyróżnia firmę spośród palety firm deweloperskich Krakowa. Razem z nami zakup mieszkania stanie się przyjemny i prosty. Najwyższej jakości realizacji inwestycji, towarzyszy bogate doświadczenie kadry zarządzającej oraz pracowników. Do wyjątkowych projektów cieszących się dobrą opinią należy kameralna inwestycja przy Alei Pokoju – ul. Na Łąkach 9 w Krakowie oraz nowa inwestycja mieszkaniowa Kapelanka-Pychowicka.
Wiemy jak trudne skomplikowane są formalności związane z kredytem hipotecznym wychodząc naprzeciw potrzebom klientom Budrem oferuje pomoc w zakresie pozyskania finansowania swojego wymarzonego mieszkania. Doświadczeni doradcy zapewnią fachową obsługę i dobór korzystniejszej oferty.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży na terenie inwestycji
Kraków, ul. Kobierzyńska 43

pokaż numer

Biuro sprzedaży przy siedzibie
Kraków, ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę