zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Budrem

Budrem to firma deweloperska działająca na krakowskim rynku mieszkaniowym. Początki działalności firmy sięgają 1988 roku. Zapoznaj się z ofertą mieszkań i domów na sprzedaż.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków
Kontakt

Opis firmy - Budrem

Od ponad 30 lat firma Budrem zmienia dla Was Kraków prowadząc działalność na rynku usług deweloperskich. Pierwszą budową na krakowskim rynku było osiedle Mistrzejowice Wschód. Powstało w 1988 roku, wniesione dość prostymi metodami z wykorzystaniem dostępnych wówczas materiałów. Dzisiaj rynek materiałów budowlanych i wykończeniowych jest niezwykle bogaty, więc firma buduje mieszkania z wykorzystaniem najnowszych technologii na wysokim poziomie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagający klientów. Ogromne doświadczenie w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego sprawia, że realizowane przez spółkę projekty odznaczają się wysokim standardem wykończenia. Ze względu na lokalizację inwestycji na terenach z bardzo dobrą komunikacją, mieszkania stworzone są przede wszystkim dla młodych małżeństw, a także dla każdego kto ceni sobie spokój w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Dziś Budrem odsłania nowe oblicze Krakowa, jako miasta pełnego zieleni i przestrzeni a zarazem miasta nowoczesnego. Przestrzeń, innowacyjność, staranność o szczegóły wyróżnia firmę spośród palety firm deweloperskich Krakowa. Razem z nami zakup mieszkania stanie się przyjemny i prosty. Najwyższej jakości realizacji inwestycji, towarzyszy bogate doświadczenie kadry zarządzającej oraz pracowników. Do wyjątkowych projektów cieszących się dobrą opinią należy kameralna inwestycja przy Alei Pokoju – ul. Na Łąkach 9 w Krakowie oraz nowa inwestycja mieszkaniowa Kapelanka-Pychowicka.
Wiemy jak trudne skomplikowane są formalności związane z kredytem hipotecznym wychodząc naprzeciw potrzebom klientom Budrem oferuje pomoc w zakresie pozyskania finansowania swojego wymarzonego mieszkania. Doświadczeni doradcy zapewnią fachową obsługę i dobór korzystniejszej oferty.

Budrem - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe