zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

DewelopART Fidelis sp. z o.o. sp. k.

DewelopART to profesjonalna firma deweloperska, która posiada mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu i to właśnie w tym segmencie się specjalizuje.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Wrocław

Opis firmy - DewelopART Fidelis

Działalność deweloperską  na wrocławskim rynku nieruchomości spółka DewelopART prowadzi od kilkunastu lat. Jej atutem jest innowacyjne podejście ekspertów do realizacji projektów inwestycyjnych. Korzystając z doświadczenia i zdobytej wiedzy tworzą mieszkania deweloperskie odpowiadające na potrzeby klientów. Funkcjonalność, atrakcyjna lokalizacja, cisza – to niektóre z cech inwestycji mieszkaniowych spółki.

Zespół doradców służy pomocą na każdym etapie zakupu nowego mieszkania. Oferują klientom możliwość indywidualnego projektu mieszkań w fazie budowy inwestycji oraz wsparcie przy wyborze lokali, by upewnić się, że będą one najlepiej dopasowane do ich potrzeb, podają wskazówki w zakresie pozyskania finansowania oraz udzielają konsultacji w kwestii aranżacji wnętrz.

Do inwestycji DewelopART należą budynki mieszkalne „Ornamento” przy ul. Krzyckiej, „Colore” przy ul. Karmelkowej oraz „Scalino” przy ul. Kościelnej. Spółka słynie również z realizacji takich projektów jak czterokondygnacyjny budynek „Cortile” przy ul. Suwalskiej skupiający 119 mieszkań czy „Scalino II” będący kolejnym etapem inwestycji przy ul. Kościelnej.

DewelopART Fidelis - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11120 osób