zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Dekpol Sp. z o.o. to pomorski deweloper, który oferuje mieszkania i lokale usługowe na sprzedaż w Gdańsku i Tczewie. Zobacz naszą ofertę.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk, Wiślinka, Rokitki
Kontakt

Opis firmy - Dekpol Deweloper

Jesteśmy deweloperem z Gdańska. Budujemy mieszkania, apartamenty, domy, condohotele oraz lokale handlowe. Posiadamy ugruntowaną pozycję w Polsce Północnej. Dotychczas koncentrowaliśmy się głównie na rynku pomorskim, realizując projekty deweloperskie m.in. w Gdańsku, Gdyni, Tczewie oraz Juracie. Aspirujemy jednak do stania się wiodącym deweloperem w skali ogólnopolskiej – obecnie prowadzimy ekspansję naszej działalności deweloperskiej w Warszawie i we Wrocławiu.

Jako Grupa Dekpol zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji. Działalność firmy opieramy na trzech głównych segmentach – kierujemy generalnym wykonawstwem, produkujemy osprzęt do maszyn budowlanych oraz budujemy mieszkania. Posiadamy 25 lat doświadczenia na rynku.

Dekpol Deweloper - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

7 ofert

Filtruj
Wybrane filtry:
Neo Jasień, nowe mieszkania, Dekpol Deweloper Sp. z o.o., ul. Potęgowska, Jasień, Gdańsk Oferta szczegóły link
3D
od 380 500 zł
Osiedle Pastelowe, nowe mieszkania, Dekpol Deweloper Sp. z o.o., ul. Pastelowa, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Gdańsk Oferta szczegóły link
3D
od 332 500 zł
Grano Marina Hotel, nowe aparthotele, Dekpol Deweloper Sp. z o.o., ul. Łąkowa, Wyspa Sobieszewska, Gdańsk Oferta szczegóły link
3D
od 554 115 zł