zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CP RE sp. z o.o.

CP RE sp. z o.o. to firma deweloperska działająca w Krakowie. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie w realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Zobacz naszą aktualną ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków

Opis firmy - CP RE

Spółka CP RE (Grupa Kapitałowa Can Pack Group) oprócz licznych inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych i przemysłowych w kraju i za granicą, posiada w swym portfolio również inwestycje mieszkaniowe: Wzgórze Aleksandry (2010) oraz Kamienice Wandy (2013) oraz I etap osiedla Pradnik Nowy (2016).

Do współpracy przy realizacji drugiego etapu projektu Prądnik Nowy, CP RE Sp. z o.o. zaprosiła:
Biuro projektów 3D Architekci (Witold Padlewski, Paweł Koperski) - zespół specjalistów zajmujących się projektowaniem budynków mieszkaniowych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Nasze wspólne doświadczenia to realizowane w latach 2008-2010 osiedle mieszkaniowe Wzgórze Aleksandry oraz osiedle Prądnik Nowy.

Generalnego Wykonawcę – firmę KPB Cracovia, która od ponad 10 lat realizuje na terenie Krakowa zarówno obiekty mieszkalne, jak i użyteczności publicznej, sukcesywnie zyskując uznanie rynku i inwestorów. Podczas poprzednich naszych wspólnych realizacji przekonaliśmy się o wysokim standardzie pracy, a także o rzetelności i terminowości realizowanych przez KPB Cracovia inwestycji.

Nasza oferta

7 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 659 osób