zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Constructa Plus sp. z o.o. sp. k.

Constructa Plus to deweloper mieszkaniowy z Poznania. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe
  • Poznań

Nasi pośrednicy nieruchomości

Magdalena Patalas - Constructa Plus sp. z o.o. sp. k.

Magdalena Patalas

pokaż numer

Opis firmy - Constructa Plus

Początki działalności spółki Constructa Plus sięgają 1993 roku, gdy weszła na poznański rynek nieruchomości. W wyniku połączenia sił z holenderską spółką logistyczną, będącą częścią Grupy Raben, Constructa Plus podjęła się wyzwania budowy centrum logistycznego i siedziby Grupy Raben na powierzchni  43 ha. Od tego czasu spółka z powodzeniem realizowała liczne inwestycje dla Grupy Raben, Kulczyk-Tradex, czy Giełdy Rolno-Spożywczej w Poznaniu. Działalnością została również objęta renowacja Zespołu Pałacowego w Wiejcach. Na przestrzeni kolejnych lat dzięki Constructa Plus powstawały kompleksy budynków mieszkalnych pod wynajem, a później z mieszkaniami na sprzedaż.  Tego typu inwestycje znajdują się przy ulicach
Na Miasteczku, Św. Racha, Wojska Polskiego, Śpiewaków, Kościelnej i Mylnej.

Wartym uwagi projektem jest siedmiokondygnacyjny budynek mieszkalny w centrum miasta przy ul. Poznańskiej 3. Jego atutem jest atrakcyjna lokalizacja – łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i kilka kroków do zieleni Parku Sołackiego.

Constructa Plus - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

7 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 001 osób