zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Constructa Plus sp. z o.o. sp. k.

Constructa Plus to deweloper mieszkaniowy z Poznania. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu. Zobacz nasze realizacje!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań
Kontakt

Opis firmy - Constructa Plus

Spółka Constructa Plus Sp. z o. o. istnieje na rynku nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Terenem działalności dewelopera jest Poznań i to właśnie tutaj Constructa Plus tworzy najbardziej konkurencyjne nowe mieszkania, swoimi projektami na stałe wpisując się w wielkopolski sektor mieszkaniowy. Spółka wybudowała i oddała pod użytek budynki różnego zastosowania. Były to m.in.: wieloetapowe inwestycje centrów logistycznych, autoryzowane stacje obsługi samochodów, hale produkcyjne, a także wysokiej klasy budynki mieszkalne. Nowe mieszkania od dewelopera realizowane przez spółkę charakteryzuje zasługująca na zaufanie dbałość o szczegóły oraz wysoka estetyka.

W ciągu wszystkich lat działalności udało się zrealizować wiele różnorodnych projektów mieszkań od dewelopera, takich jak inwestycje przy ulicy Poznańskiej i Kościelnej lub na dzielnicy Starego Miasta. Wykwalifikowana kadra, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, nowoczesne i funkcjonalne projekty mieszkań oraz w pełni profesjonalni podwykonawcy – na sukces spółki składa się wiele mniejszych elementów. Constructa Plus proponuje nowe mieszkania od dewelopera, które są wykończone, praktyczne i charakteryzują się wysokim standardem technicznym oraz nowoczesną architekturą. Deweloper gwarantuje terminowość w wykańczaniu mieszkań oraz jest otwarty na realizację indywidualnych rozwiązań klientów. Constructa Plus cały czas pracuje nad kolejnymi projektami nowych mieszkań w Poznaniu, które wpisują się w miejski styl.


W 2002 r. Constructa Plus Sp. z o.o. została laureatem w czwartej edycji Medalu Europejskiego dla usługi za przygotowanie inwestycji budowlanych, projektowanie, kompleksowe wykonawstwo. Ideą Medalu Europejskiego, przyznawanego przez Business Center Club, jest wyróżnienie wyrobów lub usług, których jakość dorównuje standardom europejskim.  W 2004 r. Pałac Wiejce otrzymał tytuł „Lubuski Mister Budowy 2003 r.” w kategorii adaptacje i remonty obiektów. Inwestorem przedsięwzięcia była Constructa Plus Sp. z o.o. Nagroda została przyznana przez Lubuską Izbę Budownictwa.

W 2004 r. Constructa Plus została wyróżniona w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2003” za remont i modernizację Pałacu Wiejce. W 2010 r. Constructa Plus zgłosiła willę miejską przy ul. Młopolskiej 8 do Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2009” w kategorii modernizacja.

Constructa Plus - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe