Constructa Plus sp. z o.o. sp. k.

Poznań, ul. Małopolska 12/1
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań

Spółka Constructa Plus Sp. z o. o. istnieje na rynku nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Terenem działalności dewelopera jest Poznań i to właśnie tutaj Constructa Plus tworzy najbardziej konkurencyjne nowe mieszkania, swoimi projektami na stałe wpisując się w wielkopolski sektor mieszkaniowy. Spółka wybudowała i oddała pod użytek budynki różnego zastosowania. Były to m.in.: wieloetapowe inwestycje centrów logistycznych, autoryzowane stacje obsługi samochodów, hale produkcyjne, a także wysokiej klasy budynki mieszkalne. Nowe mieszkania od dewelopera realizowane przez spółkę charakteryzuje zasługująca na zaufanie dbałość o szczegóły oraz wysoka estetyka.

W ciągu wszystkich lat działalności udało się zrealizować wiele różnorodnych projektów mieszkań od dewelopera, takich jak inwestycje przy ulicy Poznańskiej i Kościelnej lub na dzielnicy Starego Miasta. Wykwalifikowana kadra, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, nowoczesne i funkcjonalne projekty mieszkań oraz w pełni profesjonalni podwykonawcy – na sukces spółki składa się wiele mniejszych elementów. Constructa Plus proponuje nowe mieszkania od dewelopera, które są wykończone, praktyczne i charakteryzują się wysokim standardem technicznym oraz nowoczesną architekturą. Deweloper gwarantuje terminowość w wykańczaniu mieszkań oraz jest otwarty na realizację indywidualnych rozwiązań klientów. Constructa Plus cały czas pracuje nad kolejnymi projektami nowych mieszkań w Poznaniu, które wpisują się w miejski styl.


W 2002 r. Constructa Plus Sp. z o.o. została laureatem w czwartej edycji Medalu Europejskiego dla usługi za przygotowanie inwestycji budowlanych, projektowanie, kompleksowe wykonawstwo. Ideą Medalu Europejskiego, przyznawanego przez Business Center Club, jest wyróżnienie wyrobów lub usług, których jakość dorównuje standardom europejskim.  W 2004 r. Pałac Wiejce otrzymał tytuł „Lubuski Mister Budowy 2003 r.” w kategorii adaptacje i remonty obiektów. Inwestorem przedsięwzięcia była Constructa Plus Sp. z o.o. Nagroda została przyznana przez Lubuską Izbę Budownictwa.

W 2004 r. Constructa Plus została wyróżniona w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2003” za remont i modernizację Pałacu Wiejce. W 2010 r. Constructa Plus zgłosiła willę miejską przy ul. Młopolskiej 8 do Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2009” w kategorii modernizacja.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Poznań
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży - Jakuba Wujka
Poznań, ul. Wojskowa 4

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Kościelna 23
Poznań, ul. Małopolska 12/1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę