Chrzanowscy Development

Lublin, ul. W. Chodźki 27
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
73 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Lublin

Firma Chrzanowscy Development powstała w 1999 roku, pierwotnie pod nazwą "Mieszkania na sprzedaż" Chrzanowscy Sp. z o.o. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych lubelskich rodzin. Od początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość realizowanych przez nas projektów.

Zdobyte przez lata doświadczenie nauczyło nas, że to co najważniejsze to indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiejąc wymagania naszych klientów, wspólnie z nimi poszukujemy optymalnych rozwiązań, które w pełni będą dla nich satysfakcjonujące i zaspokoją każdą z ich potrzeb.

Prowadzona przez nas działalność, zgodnie z wartościami rodzinnej tradycji spółki, sprawia że przez lata budujemy zaufanie, które daje poczucie bezpieczeństwa naszym klientom.

Dowodem potwierdzającym wysoką jakość naszych realizacji, jak również wiarygodność i dobrą kondycję ekonomiczno-finansową firmy jest szeroki wachlarz wyróżnień, jakie otrzymaliśmy m.in. Rzetelni w Biznesie, Kryształowa Cegła, Złota Kielnia. Nagrody są dla nas niewątpliwym uznaniem, ale przede wszystkim motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia na rynku.

W naszym dorobku znajdują się takie projekty jak budynki wielorodzinne w Lublinie przy ulicach Kisielewskiego, Kaskadowej, Wigilijnej, osiedle Mikołajowe Wzgórze przy ulicy Fieldorfa, czy apartamentowiec w Zwierzyńcu na Roztoczu.

Osiedle Leonówka jest inwestycją, dzięki której pragniemy odpowiedzieć na potrzeby w zakresie mieszkań o wysokim standardzie, jednocześnie zachowując atrakcyjny poziom cenowy. Inwestycja będzie wyróżniać jej mieszkańców i zapewniać im maksimum użyteczności.

Zapraszamy na naszą stronę firmową www.chdevelopment.pl

Chrzanowscy Development Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie 20-093, ul. Witolda Chodźki nr 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000133518, NIP 712-24-42-783 , REGON: 431106785, Kapitał zakładowy: 50 000 zł

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Lublin
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Garbarska
Lublin, ul. W. Chodźki 27

pokaż numer

Chrzanowscy Development sp. z o.o. sp. j.
Lublin, ul. W. Chodźki 27

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę