zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CABA Development

Miechowianka to firma deweloperska działająca na rynku krakowskim. Deweloper oferuje mieszkania w inwestycjach wielorodzinnych. Sprawdź ofertę.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków

Opis firmy - CABA Development

Korzenie naszej firmy sięgają 1984 r. kiedy to Włodzimierz Caba rozpoczął działalność gospodarczą zrzeszając się w Spółdzielni Rzemieślniczej "Miechowianka" z siedzibą w Miechowie świadcząc swoje usługi przede wszystkim na terenie miasta Krakowa.
W 1995 r. 12-tu członków Spółdzielni Rzemieślniczej w tym Włodzimierz Caba i Robert Caba założyło spółkę cywilną pod nazwą Firma Budowlana "Miechowianka" S.C. z siedzibą w Krakowie przy ul. Friedleina 6/5. Spółka ta z dniem 31 grudnia 1997 r. zakończyła swoją działalność poprzez samorozwiązanie i każdy ze wspólników obrał swoją drogę działalności gospodarczej.
Włodzimierz Caba i Robert Caba (ojciec i syn) utworzyli z dniem 16 grudnia 1997 r. Firmę Budowlano - Montażową "Miechowianka" S.C. z siedzibą przy ul. Sandomierskiej 3 w Krakowie kontynuując dobre tradycje firmy. Po przekształceniu z mocy prawa ("Kodeks spółek handlowych" art. 26, ust. 4) w dniu 08-02-2002 r. decyzją Sadu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia XI Wydziału Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego zostaliśmy wpisani do Sądowego Rejestru Przedsiębiorców.
Od 26.11.2002 r. jako firma "MIECHOWIANKA" Sp. z o.o. prowadzimy działalność deweloperską z własnym wykonawstwem.
W dniu 23 sierpnia 2010 roku nastąpiła zmiana formy prawnej na
MIECHOWIANKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
32-086 Węgrzce, ul. Forteczna 6, KRS numer 0000363328, NIP 5130211181 , REGON 121314845  do której MIECHOWIANKA sp. z o.o wniosła w formie aportu swoje przedsiębiorstwo.
Wybudowaliśmy łącznie 819 mieszkań, kilka lokali usługowych, garaży oraz 12 domków jednorodzinnych, budynek usługowo - biurowy przy ul. Francesco Nullo oraz salon Citroena (obecnie Peugeot), wszystko na terenie Krakowa.

CABA Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

24 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 11534 osoby