Burco Development Polska sp. z o.o.

Rogowo, ul. Kołobrzeska
pokaż numer telefonu
Oferty:
4 inwestycje
123 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Mrzeżyno, Rogowo, Ustronie Morskie
Apartamenty nad morzem
Burco Development Polska oferuje nowe apartamenty nad morzem. Naszą specjalnością są wysokiej klasy nadmorskie rezydencje, dzięki którym spełnisz swoje marzenia o wakacyjnej lub całorocznej posiadłości nad Bałtykiem. Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana, dlatego znajdziesz w niej domy szeregowe, wolnostojące, jak również luksusowe apartamenty. Gwarantujemy, że każda zainteresowana osoba znajdzie w naszym katalogu odpowiedni metraż swojej przyszłej rezydencji.

Perfekcyjna lokalizacja
Inwestycje Burco położone są w atrakcyjnych nadmorskich miejscowościach Rogowo i Ustronie Morskie. Jako właściciel i wykonawca tychże inwestycji możemy zagwarantować, że zostały one wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszych technologii budowlanych. Nasze kompleksy mieszkalno-wypoczynkowe wzbogacone są o korty tenisowe, basen, plac zabaw i wiele innych terenów rekreacyjnych. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców obiekty te są stale monitorowane.

Wypoczynek z widokiem na morze
Zarówno Rogowo, jak i Ustronie Morskie to malownicze miejscowości położone w bliskim sąsiedztwie Kołobrzegu. W sezonie wiosenno-letnim stanowią główne punkty turystyczne i uzdrowiskowe zachodniej części polskiego wybrzeża. Posiadanie rezydencji w takiej lokalizacji to wspaniała inwestycja na całe życia, która nieprędko straci na wartości. Poza sprzedażą nieruchomości oferujemy również wynajem luksusowych posiadłości nad Morzem Bałtyckim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 4 ofert

Miasta:
Wszystkie Rogowo Ustronie Morskie
Wybrane filtry:
Sunset Ustronie Morskie, nowe apartamenty, Burco Development Polska sp. z o.o., ul. Rolna, Ustronie Morskie Oferta szczegóły link
od 11 896 zł/m²

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Rogowo Pearl
Rogowo, ul. Kołobrzeska

pokaż numer

Biuro sprzedaży Rezydencji Ustronie Morskie
Mrzeżyno, ul. Rezydencyjna 2

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Ustronie Morskie
Ustronie Morskie, ul. Zachodnia 15/2

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę