BUD-EXTRA Mikus, Rybarczyk sp. k.

Góra Kalwaria, Ul. Wyszyńskiego 7k/13
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
23 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Góra Kalwaria
Spółka BUD-EXTRA Mikus, Rybarczyk sp. k. powstała w 2015 roku celem zrealizowania inwestycji Rezydencja Góra Kalwaria.

Spółkę tworzą dwaj lokalni przedsiębiorcy, którzy od przeszło 20 lat znani są lokalnej społeczności, jako uczciwi i solidni biznesmeni. Obaj od samego początku związani są z budownictwem jedno- i wielorodzinnym. Jeden ze wspólników posiada na swoim koncie takie inwestycje jak Osiedle domów w zabudowie szeregowej przy ul. Baczyńskiego w Górze Kalwarii sprzedane w 90℅. Współpracę przy budowie osiedla wielorodzinnego im. krd. Wyszyńskiego w G.K składające się z 6 bloków z garażem podziemnym i lokalami usługowymi (sprzedane w całości). Czynnie uczestniczył w budowie basenu w Warce oraz licznych obiektów sportowych i użyteczności publicznej.

Drugi ze wspólników jest wieloletnim akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane, posiada największą na lokalnym rynku hurtownię materiałów budowlanych oraz market budowlany PSB Mrówka. Dzięki tego typu działalności przy budowie osiedla Rezydencja Góra Kalwaria użyte zostały materiały budowlane i wykończeniowe najwyższej jakości. Kolejnym segmentem jego działalności, jest Osiedle Domów w zabudowie bliźniaczej – Leśny Zakątek w Górze Kalwarii przy ul. Leśnej.

Podsumowując: doświadczenie w zakresie budownictwa oraz praktyka w doborze i stosowaniu materiałów budowlanych i wykończeniowych jest niepodważalną gwarancją jakości osiedla Rezydencja Góra Kalwaria.

Należy nadmienić, że inwestycja finansowana jest z własnych funduszy (bez udziału banków kredytowych) a nieruchomość, która jest własnością spółki Bud-Extra jest wolna od obciążeń hipotecznych.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Góra Kalwaria
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

BUD-EXTRA Mikus, Rybarczyk sp. k.
Góra Kalwaria, Ul. Wyszyńskiego 7k/13

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę