zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BUD-EXTRA Mikus, Rybarczyk sp. k.

BUD-EXTRA Mikus, Rybarczyk sp. k. to deweloper prowadzący działalność w Górze Kalwarii. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Góra Kalwaria
Kontakt

Opis firmy - BUD-EXTRA Mikus, Rybarczyk

Spółka BUD-EXTRA Mikus, Rybarczyk sp. k. powstała w 2015 roku celem zrealizowania inwestycji Rezydencja Góra Kalwaria.

Spółkę tworzą dwaj lokalni przedsiębiorcy, którzy od przeszło 20 lat znani są lokalnej społeczności, jako uczciwi i solidni biznesmeni. Obaj od samego początku związani są z budownictwem jedno- i wielorodzinnym. Jeden ze wspólników posiada na swoim koncie takie inwestycje jak Osiedle domów w zabudowie szeregowej przy ul. Baczyńskiego w Górze Kalwarii sprzedane w 90℅. Współpracę przy budowie osiedla wielorodzinnego im. krd. Wyszyńskiego w G.K składające się z 6 bloków z garażem podziemnym i lokalami usługowymi (sprzedane w całości). Czynnie uczestniczył w budowie basenu w Warce oraz licznych obiektów sportowych i użyteczności publicznej.

Drugi ze wspólników jest wieloletnim akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane, posiada największą na lokalnym rynku hurtownię materiałów budowlanych oraz market budowlany PSB Mrówka. Dzięki tego typu działalności przy budowie osiedla Rezydencja Góra Kalwaria użyte zostały materiały budowlane i wykończeniowe najwyższej jakości. Kolejnym segmentem jego działalności, jest Osiedle Domów w zabudowie bliźniaczej – Leśny Zakątek w Górze Kalwarii przy ul. Leśnej.

Podsumowując: doświadczenie w zakresie budownictwa oraz praktyka w doborze i stosowaniu materiałów budowlanych i wykończeniowych jest niepodważalną gwarancją jakości osiedla Rezydencja Góra Kalwaria.

Należy nadmienić, że inwestycja finansowana jest z własnych funduszy (bez udziału banków kredytowych) a nieruchomość, która jest własnością spółki Bud-Extra jest wolna od obciążeń hipotecznych.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe