zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane

Budextan to firma budowlana działająca w systemie generalnego wykonawcy i podwykonawcy na terenie całej Polski. Realizujemy budowy pięknych hoteli, pensjonatów, kamienic, obiektów przemysłowych, usługowych i mieszkalnych o najwyższym standardzie.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Marcinkowo
Kontakt

Opis firmy - BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane

Realizujemy budowy pięknych hoteli, pensjonatów, kamienic, obiektów przemysłowych, usługowych i mieszkalnych o najwyższym standardzie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy liderem z ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Warmii i Mazur. Oferujemy pełen zakres usług budowlanych w systemie Generalnego Wykonawcy i Podwykonawcy.

Posiadamy własną, rozbudowaną bazę transportową oraz najnowocześniejszy sprzęt budowlany.

Podejmujemy współpracę z rzetelnymi dostawcami oraz podwykonawcami, oferujemy profesjonalne usługi o najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór mieszkań, apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych na sprzedaż i do wynajęcia.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: