BJM Development s.c.

Warszawa, ul. Klimontowska 26 lok. 48A
pokaż numer telefonu

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa
BJM DEVELOPMENT to znana firma deweloperska działająca na warszawskim rynku nieruchomości od 2005 roku. Naszym Klientom oferujemy wygodne i nowoczesne mieszkania.

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze. Stabilne zaplecze finansowe i wybór sprawdzonych wykonawców pozwalają nam sprawnie realizować kolejne inwestycje. Raporty z postępów prac publikujemy na dedykowanych każdej inwestycji stronach internetowych. Dzięki temu budujemy zaufanie, które procentuje.

Naszą legitymacją jest blisko 20-letnia historia firmy. Od chwili jej założenia pracujemy non-stop, dzięki czemu możemy poszczycić się długą listą realizacji, od domów jednorodzinnych i mikro-osiedli po budynki wielorodzinne w atrakcyjnych punktach miasta. Lubimy tą pracę, pokonywanie trudności, satysfakcję gdy uda się zrealizować świetny budynek. Dlatego nie idziemy na ilość, lecz skupiamy się na jednej czy dwóch inwestycjach na raz. Możemy wtedy sami należycie wszystkiego dopilnować.

Doskonalimy się w realizowaniu mieszkań najwyższej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych rozwiązań dla Klienta. Za główne cele postawiliśmy sobie terminowość i korzystne warunki finansowe zakupu nieruchomości.
Pokaz pełny opis
Zapytaj o ofertę

Oferty nieruchomości w Warszawie

Aleje Praskie, nowe mieszkania, DEVELIA S.A., ul. Podskarbińska 32/34, Praga Południe (Kamionek), Warszawa Oferta szczegóły link
nowość
od 12 900 zł/m²
Zobacz wszystkie