zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Bartla Development sp. z o.o.

Bartla Development sp. z o.o. firma deweloperska realizująca mieszkaniowe inwestycje w Krakowie. Nasze deweloperskie doświadczenie jest gwarancją realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zapoznaj się z naszą ofertą!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków

Opis firmy - Bartla Development

Spółka Bartla Development Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000557302 jest Spółką powołaną do realizacji Osiedla mieszkaniowego Harmonia.

Kadra zarządzająca projektem, udziałowcy Spółki i co kluczowe pracownicy posiadają bogate, wieloletnie doświadczenie w realizacji zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych projektów deweloperskich na terenie całego kraju. Razem tworzymy zespół, dla którego budownictwo to prawdziwa pasja.

Zrealizowaliśmy i przekazaliśmy naszym Klientom już ponad 500 mieszkań! To właśnie z myślą o naszych Klientach, realizując każdą inwestycję, z dbałością o szczegóły, skupiamy się na funkcjonalności, jakości oddawanych mieszkań, jak i wspólnej przestrzeni życia budując poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, którym jesteśmy obdarzeni. Dziękujemy.

Równocześnie z Osiedlem Harmonia Inwestor za pośrednictwem niezależnych spółek realizuje na terenie Krakowa osiedle domów jednorodzinnych Zakątek Tyniecki oraz kompleks Apartamenty Facimiech.

Bartla Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

78 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 385 osób