APM Development

Warszawa, ul. Bartycka 85 lok. U1
pokaż numer telefonu
Oferty:
4 inwestycje
13 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe
  • Warszawa
          APM Developlment to grupa deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy od 2003 roku. Jej oferta zawiera mieszkania i domy między innymi na Mokotowie, Ursynowie, czy Bemowie. Nowoczesne osiedla odznaczają się wyjątkową architekturą jak również estetycznym, zadbanym terenem wokół budynków. W projektach mieszkań na pierwszym miejscu spółka stawia funkcjonalność. Różnorodność metrażu sprawia, że zakupem zainteresowane są zarówno single jak i rodziny wielodzietne.
Firma w swoim dorobku oddała do użytku ponad 1000 nowych mieszkań. APM Development wyróżnia się terminowowścią i niewielką liczbą usterek zgłaszanych przez mieszkańców, co dobrze mówi o jakości świadczonych usług.    

            Do zrealizowanych inwestycji można zaliczyć Osiedle Nowa Wola, Osiedle Samarytanki – Etapy I – IV, Bartycka Residence I i III, oraz Osiedle Bluszczańska I. Do dorobku spółki można różnież zaliczyć projekty na ulicy Bluszczańskiej gdzie znajdują się apartamenty Rubikon Residence i  Bartycka Residence II, Osiedlu Bluszczańska II i Osiedlu Kondratowicza przy skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i Św. Wincentego.

 
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 4 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

APM Development Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Bartycka 85 lok. U1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę