zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

APM Development sp. z o.o.

Warszawski deweloper APM Development buduje wielorodzinne osiedla mieszkaniowe na terenie Warszawy, głównie w dzielnicach: Mokotów, Ursynów i Bemowo.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - APM Development

          APM Developlment to grupa deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy od 2003 roku. Jej oferta zawiera mieszkania i domy między innymi na Mokotowie, Ursynowie, czy Bemowie. Nowoczesne osiedla odznaczają się wyjątkową architekturą jak również estetycznym, zadbanym terenem wokół budynków. W projektach mieszkań na pierwszym miejscu spółka stawia funkcjonalność. Różnorodność metrażu sprawia, że zakupem zainteresowane są zarówno single jak i rodziny wielodzietne.
Firma w swoim dorobku oddała do użytku ponad 1000 nowych mieszkań. APM Development wyróżnia się terminowowścią i niewielką liczbą usterek zgłaszanych przez mieszkańców, co dobrze mówi o jakości świadczonych usług.    

            Do zrealizowanych inwestycji można zaliczyć Osiedle Nowa Wola, Osiedle Samarytanki – Etapy I – IV, Bartycka Residence I i III, oraz Osiedle Bluszczańska I. Do dorobku spółki można różnież zaliczyć projekty na ulicy Bluszczańskiej gdzie znajdują się apartamenty Rubikon Residence i  Bartycka Residence II, Osiedlu Bluszczańska II i Osiedlu Kondratowicza przy skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i Św. Wincentego.

 

APM Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

5 ofert

Filtruj
Wybrane filtry: