zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Allcon Osiedla

Od ponad 30 lat budujemy silną pozycję na rynku deweloperskim stawiając sobie za cel utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych, które potwierdzone są opiniami naszych klientów oraz ekspertów. Sprawdź naszą ofertę mieszkań, domów i apartamentów w Gdańsku, Gdyni i Pucku.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Kontakt

Opis firmy - Allcon Osiedla

Od ponad 30 lat budujemy silną pozycję na rynku deweloperskim stawiając sobie za cel utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych, które potwierdzone są opiniami naszych klientów oraz ekspertów.

PASJA I DETERMINACJA
Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych osiedli. Wprowadzamy najlepsze rozwiązania funkcjonalne oraz przykładamy wagę do wysokiej jakości mieszkań, domów, apartamentów i terenów rekreacyjnych. Staramy się, aby nasze inwestycje były nie tylko atrakcyjne i dobrze wkomponowane w charakter otoczenia, lecz także podnosiły wartość estetyczną najbliższej im przestrzeni miejskiej.

PRESTIŻ
Dbamy o utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych. Potwierdzają to nie tylko opinie naszych klientów, ale także zdanie ekspertów. To one budują nasz status - rzetelnego i wiarygodnego dewelopera.

ZDOBYWCA WIELU NAGRÓD
ALLCON OSIEDLA jest laureatem wielu nagród. Spółka otrzymała m.in. międzynarodową nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach prestiżowego konkursu European Property Awards 2019-2020, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2019 roku według Bisnode Polska sp. z o.o. czy Certyfikat Dewelopera 2015-2017 na podstawie pozytywnego badania przedsiębiorstwa metodami analitycznymi opracowanymi przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa.ALLCON został wyróżniony m. in. za przyjazne nastawienie do klienta, oraz posiadanie w swojej ofercie nieruchomości zapewniających komfort i poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom.

Allcon Osiedla - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: