Allcon Osiedla

Gdynia, ul. Łużycka 6
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
19 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Od ponad 30 lat budujemy silną pozycję na rynku deweloperskim stawiając sobie za cel utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych, które potwierdzone są opiniami naszych klientów oraz ekspertów.

PASJA I DETERMINACJA
Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych osiedli. Wprowadzamy najlepsze rozwiązania funkcjonalne oraz przykładamy wagę do wysokiej jakości mieszkań, domów, apartamentów i terenów rekreacyjnych. Staramy się, aby nasze inwestycje były nie tylko atrakcyjne i dobrze wkomponowane w charakter otoczenia, lecz także podnosiły wartość estetyczną najbliższej im przestrzeni miejskiej.

PRESTIŻ
Dbamy o utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych. Potwierdzają to nie tylko opinie naszych klientów, ale także zdanie ekspertów. To one budują nasz status - rzetelnego i wiarygodnego dewelopera.

ZDOBYWCA WIELU NAGRÓD
ALLCON OSIEDLA jest laureatem wielu nagród. Spółka otrzymała m.in. międzynarodową nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach prestiżowego konkursu European Property Awards 2019-2020, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2019 roku według Bisnode Polska sp. z o.o. czy Certyfikat Dewelopera 2015-2017 na podstawie pozytywnego badania przedsiębiorstwa metodami analitycznymi opracowanymi przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa.ALLCON został wyróżniony m. in. za przyjazne nastawienie do klienta, oraz posiadanie w swojej ofercie nieruchomości zapewniających komfort i poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Gdańsk Przymorze
Gdańsk, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31

pokaż numer

Biuro sprzedaży Gdynia Centrum
Gdynia, al. Marsz. Piłsudskiego 11 lok. 4.1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę