Allcon Osiedla

Gdynia, ul. Łużycka 6A
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Od ponad 30 lat budujemy silną pozycję na rynku deweloperskim stawiając sobie za cel utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych, które potwierdzone są opiniami naszych klientów oraz ekspertów.

PASJA I DETERMINACJA
Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych osiedli. Wprowadzamy najlepsze rozwiązania funkcjonalne oraz przykładamy wagę do wysokiej jakości mieszkań, domów, apartamentów i terenów rekreacyjnych. Staramy się, aby nasze inwestycje były nie tylko atrakcyjne i dobrze wkomponowane w charakter otoczenia, lecz także podnosiły wartość estetyczną najbliższej im przestrzeni miejskiej.

PRESTIŻ
Dbamy o utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych. Potwierdzają to nie tylko opinie naszych klientów, ale także zdanie ekspertów. To one budują nasz status - rzetelnego i wiarygodnego dewelopera.

ZDOBYWCA WIELU NAGRÓD
ALLCON OSIEDLA jest laureatem wielu nagród. Spółka otrzymała m.in. międzynarodową nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach prestiżowego konkursu European Property Awards 2019-2020, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2019 roku według Bisnode Polska sp. z o.o. czy Certyfikat Dewelopera 2015-2017 na podstawie pozytywnego badania przedsiębiorstwa metodami analitycznymi opracowanymi przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa.ALLCON został wyróżniony m. in. za przyjazne nastawienie do klienta, oraz posiadanie w swojej ofercie nieruchomości zapewniających komfort i poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Gdańsk Przymorze
Gdańsk, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę