Agencja Inwestycyjna

Poznań, ul. Stróżyńskiego 11/36
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
23 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań
Jeden z pierwszych deweloperów na poznańskim rynku mieszkaniowym.

Agencja Inwestycyjna sp. z o.o. powstała w 1992r. Jesteśmy jednym z pierwszych deweloperów na poznańskim rynku mieszkaniowym. Wybudowaliśmy już około 5000 mieszań o różnej formie własności: deweloperskich, spółdzielczych oraz z przeznaczeniem na wynajem, a także szereg obiektów budownictwa ogólnego jak szkoły, przedszkola, budynek banku.

Dzięki sprawnie prowadzonej polityce rozwoju spółki, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dobrym projektom i odpowiednim wykonawcom, Agencja Inwestycyjna jest firmą stabilną finansowo, rzetelną, o ugruntowanej pozycji na rynku poznańskim.

Wysoki standard wykończenia i Funkcjonalność.

Swoim klientom oferujemy mieszkania starannie wykończone, funkcjonalne, w wysokim standardzie technicznym. Nasze budynki charakteryzuje ciekawa, funkcjonalna i nowoczesna architektura.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi od lat wykonawcami, dajemy gwarancję terminowości oraz elastyczności w realizacji indywidualnych rozwiązań i życzeń klientów.

Oprócz realizacji inwestycji typowo developerskich czyli na naszych własnych terenach, prowadzimy też na zlecenie wszystkie usługi inwestorskie: inwestorstwo zastępcze, pełen nadzór inwestycyjny, generalne wykonawstwo inwestycji, sprawy terenowo-prawne oraz administrowanie i zarządzanie nieruchomościami.

Od początku naszego istnienia prowadzimy inwestycje mieszkaniowe dla Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na osiedlach Piątkowa.

Prowadzimy również administrowanie i zarządzanie budynkami dla wspólnot mieszkaniowych, zapewniając właścicielom mieszkań rzetelność, bezpieczeństwo oraz satysfakcjonujący poziom kosztów eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta nowych mieszkań w Poznaniu.
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Gotowe mieszkania już w tym roku!
Promocja
Umów spotkanie już dziś w Biurze Sprzedaży lub na budowie!

Pomagamy w formalnościach kredytowych dzięki dedykowanemu doradcy finansowemu a także współpracujemy z firmą wykończenia wnętrz „pod klucz”.

Zapraszamy do kontaktu!
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Poznań
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Agencja Inwestycyjna
Poznań, ul. Stróżyńskiego 11/36

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę