zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Agencja Inwestycyjna sp. z o.o.

Agencja Inwestycyjna sp. z o.o. - deweloper realizujący inwestycje w Poznaniu. Nasze deweloperskie doświadczenie jest gwarancją sukcesu w realizacji projektów w sposób profesjonalny. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Poznań

Opis firmy - Agencja Inwestycyjna

Jeden z pierwszych deweloperów na poznańskim rynku mieszkaniowym.

Agencja Inwestycyjna sp. z o.o. powstała w 1992r. Jesteśmy jednym z pierwszych deweloperów na poznańskim rynku mieszkaniowym. Wybudowaliśmy już około 5000 mieszań o różnej formie własności: deweloperskich, spółdzielczych oraz z przeznaczeniem na wynajem, a także szereg obiektów budownictwa ogólnego jak szkoły, przedszkola, budynek banku.

Dzięki sprawnie prowadzonej polityce rozwoju spółki, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dobrym projektom i odpowiednim wykonawcom, Agencja Inwestycyjna jest firmą stabilną finansowo, rzetelną, o ugruntowanej pozycji na rynku poznańskim.

Wysoki standard wykończenia i Funkcjonalność.

Swoim klientom oferujemy mieszkania starannie wykończone, funkcjonalne, w wysokim standardzie technicznym. Nasze budynki charakteryzuje ciekawa, funkcjonalna i nowoczesna architektura.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi od lat wykonawcami, dajemy gwarancję terminowości oraz elastyczności w realizacji indywidualnych rozwiązań i życzeń klientów.

Oprócz realizacji inwestycji typowo developerskich czyli na naszych własnych terenach, prowadzimy też na zlecenie wszystkie usługi inwestorskie: inwestorstwo zastępcze, pełen nadzór inwestycyjny, generalne wykonawstwo inwestycji, sprawy terenowo-prawne oraz administrowanie i zarządzanie nieruchomościami.

Od początku naszego istnienia prowadzimy inwestycje mieszkaniowe dla Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na osiedlach Piątkowa.

Prowadzimy również administrowanie i zarządzanie budynkami dla wspólnot mieszkaniowych, zapewniając właścicielom mieszkań rzetelność, bezpieczeństwo oraz satysfakcjonujący poziom kosztów eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta nowych mieszkań w Poznaniu.

Oferty nieruchomości w Poznaniu

ul. Św. Wawrzyńca 11, Jeżyce, Poznań
Osiedle Goplana (bud. B)
od 235 248
1-4 pok.
27,06-121,40
Osiedle Goplana (bud. B) - Nowe mieszkania w Poznaniu. Budynek będzie siedmiopiętrowy. Osiedle realizuje firma Colian Developer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2022. Na osiedlu powstaną 164 lokale. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Św. Wawrzyńca 11. W sąsiedztwie inwestycji Osiedle Goplana (bud. B) dostępne są staw, przystanek tramwajowy, market, centrum handlowe. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. Aktualnie dostępne są 164 lokale o powierzchniach 27,06 - 121,40 mkw.
Aktualizacja: 2020-07-09
ul. Wagrowska, Starołęka, Poznań
Murapol Nowe Miasto
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
28,31-56,44
Murapol Nowe Miasto - Mieszkania na sprzedaż na Starołęce-Minikowie-Marlewie w Poznaniu. Budynek będzie miał 8 pięter. W budynku powstanie 267 mieszkań. Inwestycja budowana jest przy ul. Wagrowska. W ofercie dostępnych jest 14 lokali o metrażach 28,16 - 56,44 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Inwestycję sprzedaje deweloper Murapol S.A., termin realizacji planowany jest na III kwartał 2021. W sąsiedztwie inwestycji Murapol Nowe Miasto dostępne są przystanek tramwajowy, rzeka, przychodnia, szpital.
Aktualizacja: 2020-07-04
Deweloper Murapol S.A.
ul. Jasielska, Podolany, Poznań
Osiedle JA_SIELSKA etap II
od 266 544
2-4 pok.
37,02-107,53
Osiedle JA_SIELSKA etap II - Mieszkania na sprzedaż. Budynek będzie czteropiętrowy. Aktualnie dostępnych jest 40 mieszkań o metrażach 37,02 - 107,53 mkw. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Jasielska. Dostępne są lokale z balkonami, ogródkami, tarasami o powierzchniach dodatkowych od 6,30 do 167,69 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. W okolicy inwestycji Osiedle JA_SIELSKA etap II dostępne są market, apteka, szpital, przystanek autobusowy. Na osiedlu powstanie 166 mieszkań. Osiedle sprzedaje firma Pekabex Development sp. z o.o., termin oddania planowany jest na 2020.
Aktualizacja: 2020-05-08
ul. Ceglana 4, Górczyn, Poznań
Stara Cegielnia
od 381 843
2-5 pok.
49,23-153,77
Stara Cegielnia - Nowe mieszkania w Poznaniu. W budynku powstało 247 lokali. Inwestycję wybudował deweloper Poznań Kartuska sp. z o.o. sp. K.. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Ceglana 4. Aktualnie dostępne są 24 lokale o metrażach 49,23 - 153,77 mkw. Oferujemy mieszkania z balkonami, ogródkami o powierzchniach dodatkowych od 4,35 do 741,19 mkw. W pobliżu inwestycji Stara Cegielnia znajduje się przystanek autobusowy, apteka, market, staw. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe.
Aktualizacja: 2020-06-18
ul. Jasielska, Podolany, Poznań
Osiedle Park Podolany
od 281 061
1-6 pok.
31,53-105,31
Osiedle Park Podolany - Nowe mieszkania w Poznaniu. W okolicy inwestycji Osiedle Park Podolany znajduje się szpital, market, przychodnia, park. Na osiedlu powstało 348 lokali, w tym kwalifikujące się do programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. W ofercie dostępne są 134 lokale o metrażach 31,53 - 105,31 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Osiedle zrealizowała firma PWD Deweloper Sp. z o.o. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Jasielska.
Aktualizacja: 2020-07-03
ul. Dymka, Chartowo (Malta), Poznań
Murapol Malta
zapytaj o cenę ›
1-5 pok.
26,96-98,66
Murapol Malta - Nowe mieszkania. W budynku powstanie 365 lokali. Projekt realizuje deweloper Murapol S.A., termin realizacji planowany jest na II kwartał 2022. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Dymka. W pobliżu inwestycji Murapol Malta dostępne są bankomat, poczta, przychodnia, staw. W ofercie dostępnych jest 205 lokali o metrażach 26,96 - 98,66 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę.
Aktualizacja: 2020-07-08
Deweloper Murapol S.A.
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 21 166 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.