Activa AP Andrzej Pastuszka Sp.k.

Pruszcz Gdański, ul. Obrońców Wybrzeża 2B
pokaż numer telefonu
Oferty:
4 inwestycje
71 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk, Pruszcz Gdański, Rotmanka

Firma „ACTIVA” Sp. z o.o. została założona w 2006 przez przez dwie spółki: „AP-POL” Spółka Jawna i „DOMO” Spółka Jawna. Połączenie obu liczących się od wielu lat na rynku budowlanym firm, pozwoliło na wykorzystanie ich bogatego doświadczenia z zakresu szeroko rozumianego budownictwa, stanowi także odpowiedź na identyfikowane przez lata potrzeby ich klientów.

W historii swojej działalności spółki założycielskie, mogą poszczycić się zarówno wybudowaniem luksusowego osiedla domków jednorodzinnych w Straszynie, jak również budynków przemysłowych (hale magazynowe o łącznej powierzchni 3 000 m2) oraz obiektów handlowych (centrum handlowe w Pruszczu Gdańskim).

W krótkim czasie "ACTIVA" stała się wiodącym deweloperem na terenie Pruszcza Gdańskiego, a zrealizowane przez nas osiedla wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego, zarówno pod względem jakości jak i architektury.

Sama "ACTIVA" rozpoczęła swoją działalność od budowy osiedla "Zakątek Rotmanka", która zakończyła się w 2008 roku. Kolejnym etapem w działalności naszej firmy było rozpoczęcie inwestycji zlokalizowanej w Pruszczu Gdańskim o nazwie "Zakątek Juszkowo" (termin zakończenia inwestycji to 2012 rok). Kolejnym etapem w rozwoju firmy było zrealizowanie inwestycji poza terenem województwa Pomorskiego. Nasza firma podjęła się wykonanie apartamentów w Zakopanem o nazwie Tatrzańska Ostoja.

W 2012 roku rozpoczęliśmy budować osiedle Azaliowy Park w Pruszczu Gdańskim, gdzie zostało ukończonych 6 budynków wyposażonych w podziemne hale garażowe, windy oraz komórki lokatorskie.

W latach 2015-2016 zaczęliśmy kolejną inwestycję "Obrońców Wybrzeża 31" - większość lokali to mieszkania 2-pokojowe o bardzo atrakcyjnych układach.

W roku 2016 rozpoczęliśmy dwie nowe inwestycje: ASTRA PARK i SUPERNOVA. Pierwsza znajdującą się w Gdańsku, gdzie powstały w pierwszym etapie 3 budynki, natomiast Inwestycja została finalnie zakończona w 2020 r. po wybudowaniu łącznie 8 budynków (362 mieszkania). Druga inwestycja ulokowana jest w Pruszczu Gdańskim. Osiedle składa się z 4 budynków mieszkalnych z 189 lokalami mieszkalnymi a jego budowa została zakończona w 2018 roku.

W latach 2017-2018 zostały wprowadzone do sprzedaży dwie nowe Inwestycje zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim: STELLA i LUNAR (1 i 2 etap). Pierwsza z Inwestycji składa się z 90 lokali mieszkalnych oraz posiada strefę rekreacyjną usytuowaną... na dachu! Pierwszy etap inwestycji Lunar składa się z 4 budynków z 80 mieszkaniami natomiast drugi etap, to niska zabudowa składająca się z domów i apartamentów.

W roku 2019 została uruchomiona sprzedaż jak i budowa Inwestycji zlokalizowanej na Rotmance – SOLAR. Kameralne osiedle składające się z dwóch budynków mieszczących łącznie 72 mieszkania.

Rok 2020 był owocny dla nas pod względem nowych Inwestycji, w roku tym zostały wprowadzone do sprzedaży:
• Andromeda - zespół 7 budynków zlokalizowanych na Rotmance,
• Virgo - osiedle zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim składające się z trzech budynków,
• Morelova - kolejna Inwestycja zlokalizowana na Gdańskim Jasieniu na której wybudowanych zostanie 118 mieszkań zlokalizowanych w 2 budynkach.

W roku 2021 również nie zwalnialiśmy tempa, rozpoczęliśmy sprzedaż jak i budowę Nowej Cegielni – osiedla zlokalizowanego na Gdańskich Kokoszkach. Pierwszy etap składa się z 3 domów z indywidualnymi garażami oraz z 30 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 52 do 95 m2). Uruchomiliśmy również sprzedaż kolejnych 76 mieszkań (budynki B4 i B5) zlokalizowanych na osiedlu Andromeda – czyli na kolejnym etapie naszej rozpoczętej w 2020 roku inwestycji.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 4 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk Pruszcz Gdański Rotmanka
Wybrane filtry:
Antares, nowe mieszkania, Activa AP Andrzej Pastuszka Sp.k., ul. Mazepy, Pruszcz Gdański Oferta szczegóły link
nowość
od 9 590 zł/m²
Andromeda, nowe mieszkania, Activa AP Andrzej Pastuszka Sp.k., ul. Bajki, Rotmanka Oferta szczegóły link
3D
od 9 200 zł/m²
Nowa Cegielnia, nowe mieszkania, Activa AP Andrzej Pastuszka Sp.k., ul. Stokłosy, Kokoszki, Gdańsk Oferta szczegóły link
3D
od 7 636 zł/m²
Cygańska Góra 5, nowe mieszkania, Activa AP Andrzej Pastuszka Sp.k., ul. Cygańska Góra 5, Suchanino, Gdańsk Oferta szczegóły link
od 19 100 zł/m²

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Activa AP Andrzej Pastuszka Sp.k.
Pruszcz Gdański, ul. Obrońców Wybrzeża 2B

pokaż numer

Biuro sprzedaży Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, ul. Obrońców Wybrzeża 2B

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę